Muzikos ritmu! 5.9 Eur už pasirinktos spalvos mažą MP3 grotuvą!

išparduota

Dar neturite mp3 grotuvo ir klausotes muzikos per savo mobilųjį telefoną, dėl to telefonas greičiau išsikrauna? Mėgstate keliauti, klausantis muzikos? Nuo šiol muzikos klausykis stilingai ir nebenaudokite telefono! Masinis.lt šiandien siūlo įsigyti mielą ir spalvingą mini MP3 grotuvą! Tegu muzika lygi visur, kur tik bebūtumėte!

Įsigykite Mp3 grotuvą Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Šiauliuose už viliojančiai mažą kainą! Beje, už papildomus 2.9 Eur prekė bus pristatyta į namus VISOJE LIETUVOJE!Muzika mūsų visų gyvenime užima labai didelę vietą. Ji praskaidrina dieną, kai esate vienas neleidžia nuobodžiauti. Kiekvienas turime savo mėgstamas muzikos dainas, kurias norime klausyti, kad ir kur bebūtume. Nebeeikvokite savo mobilaus telefono elemento ir nedvejokite įsigyti šį mini MP3 grotuvą!

Siūlomas mp3 grotuvas yra itin kompaktiškas ir patogus. Labai patogus sportuojant, grotuvas yra labai mažas ir neužims daug vietos net kišenėje. Sveria labai mažai, todėl beveik nejausi, kad tokį nešiojiesi!

Dailios stačiakampės formos grotuvas patiks kiekvienam, galėsite išsirinkti labiausiai patikusios spalvos. Į grotuvą dedasi mini USB atminties kortelė, taip pat rinkinyje yra ausinės bei USB laidas dainoms perkelti. Taip pat grotuvą galima prisikabinti prie drabužio krašto bet kurioje vietoje.

Nepraleiskite progos įsigyti mp3 grotuvą sau arba nupirktei naują daiktą savo vaikui, kuriam grotuvas bus tikras atradimas.

Rinkinį sudaro:

  • Mp3 grotuvas;
  • USB laidas;
  • Baltos spalvos ausinės.Spalva: Oranžinė

Išmatavimai: grotuvo ilgis - 4,5 cm, plotis - 2,5 cm, storis - 1 cm.

Apie pardavėją

Masinis.lt
Telefonas: info@masinis.lt
El pašto adresas: info@masinis.lt

loading...