Naujos kartos šildomas ir šaldomas pliušinis žaislas - drambliukas, kuris patiks ne tik mažyliams! ​​​​​​​​Pliušinis gyvūnėlis – atgaiva vasara ir šiluma žiema!

išparduota

Norite vaikui nupirkti ne tik gražų, bet i naudingą žaisliuką? Šiandien Masinis.lt ir UAB „Tridel Solutions“ jums turi puikų pasiūlymą - Minkštą, gražų, kokybišką pliušinį žaisliuką, kurį galima šildyti kuomet jūsų mažyliui šaltą, ir šaldyti, kuomet jam karšta. Žaisliukas tarnauja ne tik kaip žaisliukas, bet ir kaip šildyklė arba šaldyklė! Šis puikus pasiūlymas jums siūlomas už puikią kainą!

Pasinaudoję šios dienos akcija įsigykite šildomą ir šaldomą pliušinį žaisliuką Vilniuje už viliojančiai mažą kainą! Beje, už papildomus 2.9 Eur prekė bus pristatyta į namus VISOJE LIETUVOJE!

Pliušiniai gyvūnėliai – atgaiva vasara ir šiluma žiema!

Pliušinis drambliukas - tai daugiau nei draugas, su kuria galima žaisti ar priglausti. Naujais žaislas atveria duris į aukštesnį pliušinių žaislų pasaulio lygį.

Žaislai tinkami pašildymui mikrobangų krosnelėje arba orkaitėje ir atšaldymui šaldiklyje. Šitie ypatingi žaislai yra pagaminti iš specialios karščiui atsparios medžiagos. Vidinė medžiaga 100% natūralios kruopščiai atrinktos sorų kruopos, specialiai apdorotos taip, kad būtų tinkamos daugkartiniam šildymui.

Levandų - sėmėnų derinys tai ypatingai atpalaiduojantis ir raminantis kvapas, atsiskleidžiantis po kiekvieno žaislo pašildymo, ideali užmigimo priemonė.Tikra palaima pridėjus šiltą žaislą prie įtemptų raumenų, skaudančių sąnarių ar pilvuko. Žmogui negaluojant gripu ar bronchitu pašildytas žaislas dedamas prie gerklės, bronchų, nosies, kaktos arba pėdų. Atšaldytas žaislas puiki priemonė esant sumušimams, sutinimams, karščiavimui arba tiesiog atgaiva karštą vasaros dieną.

Šildymas. Naudojant mikrobangų krosnelę: įdėkite žaislą į vidų daugiausia 120sek., pasirinkus krosnelės galingumą apie 600 - 800 W. Naudojant elektrinę orkaitę: padėkite žaislą ant lėkštės pačioje žemiausioje orkaitės lentynoje, nustačius 100 C° (212°F) apie 10 minučių. Žaislas išlaiko šilumą apie 1,5 val.

Šaldymas. Įdėkite žaislą į plastikinį maišelį ir palikite žaislą šaldymo kameroje apie 1 - 2 val.

Žaislo matmenys: 36 x 15 cm.

Svoris: 800 g.

Apie pardavėją

UAB Tridel Solutions
Telefonas: 8 611 40656
El pašto adresas: jelena@tridel.lt

loading...