Nuo 23 Lt už aukščiausios kokybės peilių iš nerūdijančio plieno ir keramikos rinkinį "Kaiserhoff"! Pjaukite lengvai!

išparduota

Nauji, patvarūs ir stilingi peiliai - jūsų virtuvės karaliai! Pasinaudokite šios dienos Masinis.lt akcija ir įsigykite ypač aštrių ir tvirtų "Kaiserhoff" peilių iš nerūdijančio plieno ir keramikos su stilingu stovu už nerealiai gerą kainą! Gaminkite su polėkiu, o valgykite pasigardžiuodami!

Dėmesio! Peilių rinkinį galite apžiūrėti ir įsigyti Vilniuje jau dabar Masinis.lt / dyl.lt / LabaiNoriu.lt prekių dalinimo punkte, prieš tai susisiekus tel. +370 644 00001.

Įsigykite peilių rinkinį Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Šiauliuose ir Panevėžyje už viliojančiai mažą kainą arba už papildomus 20 Lt prekė per 48 val. pristatysime jį į namus VISOJE LIETUVOJE!

"Kaiserhoff" pasižymi itin aukštos kokybės gaminiais, kurie yra ilgaamžiški ir tvirti. Produktai yra preciziškai pagaminti, todėl kiekvienas įvertins šių peilių privalumus. Siūlomi peiliai yra ypatingai aštrūs, todėl jų galąsti nereikės. Iš skirtingų dydžių peilių visada rasite tinkamą mėsai, duonai ar kitiems maisto produktams supjaustyti! Tai gali būti puiki dovana įkurtuvių, gimtadienio ar kitos šventės proga.

Siūlome pasirinkti labiausiai patikusį "Kaiserhoff" peilių rinkinį:

"Kaiserhoff" peilių rinkinys (modelis 8810)

  • Pagamintas iš nerūdijančio plieno;
  • Komplektą sudaro: 6 dalys - darinėjimo peilis (ilgis - 12 cm, storis - 1,2 mm), peilis kaulams (ilgis -13,5 cm, storis - 1,2 mm), peilis kepsniams (ilgas - 11 cm, storis - 1,2 mm) skutimo peilis (7,5 cm, storis 1,2 mm) , virtuvines žirklės (ilgis - 21 cm);
  • Su mediniu stovu.

"Kaiserhoff" peilių rinkinys (modelis 6533)

  • Pagamintas iš nerūdijančio plieno bei padengti keramika;
  • Komplektą sudaro: 5 dalys - universalus virėjo peilis (ilgis - 20 cm, storis - 1,8 mm), duonos peilis (ilgis - 20 cm, storis - 1,8 mm), universalus peilis (ilgis - 20 cm, storis 1,8 mm), skutimo peilis (ilgis - 9 cm, storis -1,8 mm), darinėjimo peilis (ilgis - 12,5 cm, storis 1,8 mm);
  • Parduodami dėžutėje.

Apie pardavėją

Masinis.lt
Telefonas: info@masinis.lt
El pašto adresas: info@masinis.lt

loading...