Nuo 26 Eur už gilią WOK ketaus keptuvę su stikliniu dangčiu! Tai ilgaamžis gaminys skaniausiems jūsų patiekalams ruošti!

išparduota

Jūs vertinate tik tokius gaminius, kurie yra ilgaamžiški? Be to turite savo receptus, kuriuos galima gaminti tik atitinkamuose induose, nes gaminant kituose induose gaminio skonis nebe tas? Šiandien Masinis.lt jums siūlo WOK ketaus keptuvę su stikliniu dangčiu už puikią kainą! Tai puikus kainos ir kokybės derinys - įsitikinkite tuo patys!

Įsigykite WOK ketaus keptuvę su stikliniu dangčiu Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Šiauliuose už viliojančiai mažą kainą! Už papildomus 2.9 Eur prekė bus pristatyta į namus VISOJE LIETUVOJE!

Ketaus keptuvė WOK su stikliniu dangčiu - pagaminta iš itin patvarios ir ekologiškos medžiagos, pritaikyta visų tipų viryklėms. Nepamainoma mėgstantiems egzotiškus kvapus skleidžiančius rytietiškus patiekalus ir rūpinantiems ne tik kūno linijomis, bet ir vartojamo maisto kokybe. Dėl unikalios kūgio formos keptuvė labai greitai įkaista ir tolygiai paskirsto šilumą. Ant labai aitrios ugnies ruošiamas maistas greitai iškepa, todėl išsaugo visus naudingus mineralus ir vitaminus, be to, mėsa lieka sultinga, o daržovės traškios.

Galimi pasirinkimo variantai:

  • 26 Eur - Ketaus keptuvė WOK su stikliniu dangčiu (talpa: 3 l, skersmuo: Ø 26 cm);
  • 28 Eur - Ketaus keptuvė WOK su stikliniu dangčiu (talpa: 4 l, skersmuo: Ø 28 cm).

Ketaus indai „Biol“ yra neemaliuoti, pagaminti iš 100 proc. ketaus, todėl gali būti naudojami visų tipų viryklėms: nuo tradicinės iki indukcinės, taip pat orkaitėse ar netgi gamtoje ant laužo. Kandagi Biol ketaus indai yra pagaminti iš ekologiško ir patvaraus geležies lydinio, gaminant maistą net ir itin aukštoje temperatūroje, jokios kenksmingos medžiagos iš jų neišsiskiria, o gaminys išlaiko nepakitusią formą. Šie indai yra gan storo paviršiaus, todėl nebijo įbrėžimų ir aukštos temperatūros. Dėl specifinės ketaus struktūros įkaitintas indas ilgai palaiko šilumą, todėl šie indai puikiai tinka ne tik kepti bet ir troškinti.

Ketaus indai puikiai tinka produktams, kuriuos reikia ilgai kepti, pavyzdžiui, mėsai. Tokiose induose kepamų produktų nebūtina dažnai maišyti. Tinka naudoti ant visų tipų viryklių, įskaitant halogenines.

Ketaus (neemaliuotų) indų paruošimas naudojimui

Prieš pradedant naudoti gaminį, kruopščiai jį išplaukite karštame vandenyje su „švelniu“ indų plovikliu naudodami minkštą kempinę ir gerai išdžiovinkite. Ant indo dugno įpilkite druskos ir kaitinkite indą apie 10 - 20 min. visą laiką maišydami druską. Po kaitinimo išpilkite druską, nuplaukite gaminį tekančiu karštu vandeniu ir palikite atvėsti. Tuomet, gerai jį išdžiovinę, vėl įkaitinkite ant viriklės daugiau negu 100°C, ištepkite visą paviršių aliejumi ir leiskite atvėsti.

Ketaus (neemaliuotų) indų priežiūra

Nepalikite ir ilgai nelaikykite paruošto maisto ketaus induose. Baigę ruošti maistą išplaukite indą (patartina nenaudoti indų plovimo skysčių), gerai jį išdžiovinkite (geriausiai pakaitindami ant viryklės, kad pašalintumėte visą drėgmę, kuri sukelia rūdžių dėmių atsiradimą – tokiu atveju indas tampa sterilus) ir padenkite aliejumi – tai pamaitins geležį ir apsaugos ją nuo korozijos. Indų nerekomenduojama plauti indaplovėjė, valyti stipriais valikliais ir šiurkščiais šveistukais, nes galite apgadinti indo paviršių. Laikykite indus sausoje, gerai vėdinamoje vietoje. Su šiais indais galima naudoti medinius, silikoninius ar metalinius kepimo įrankius. Netinkamai prižiūrint indus ant jų paviršiaus gali atsirasti rūdžių dėmės, kas nelaikoma prekės defektu. Rūdis pašalinkite metaliniu šepetėliu, indą pakaitinkite, ištepkite aliejumi ir vėl pakaitinkite.

Kitas rekomenduojamas būdas: nuplaukite rūdis šilto vandens srove, paskui gaminį sausai iššluostykite. Skiautele sauso audinio ištrinkite kelis lašus aliejaus po visą indo darbinį paviršių. Pabarstykite darbinį paviršių druska ir pakaitinkite ant viryklės, kol pajusite nestiprų kvapą. Leiskite ataušti ir ta pačia skiautele, kuria trynėte aliejų, nukračius druską, dar kartą ištrinkite. Indą vėl galima naudoti.

DĖMESIO: ketaus indą padengusios rūdys – ne indo defektas. Tai neteisingo naudojimo ar priežiūros rezultatas.

Apie pardavėją

Masinis.lt
Telefonas: 8 642 44444
El pašto adresas: info@masinis.lt

loading...