Nuo 29 Lt už pasirinktą aukščiausios kokybės peilių iš nerūdijančio plieno ir keramikos rinkinį „Kaiserhoff“! Pjaukite lengvai!

išparduota

Nauji, patvarūs ir stilingi peiliai - jūsų virtuvės karaliai! Šiandien siūlome įsigyti ypač aštrių ir tvirtų „Kaiserhoff“ peilių iš nerūdijančio plieno ir keramikos su stilingu stovu! Gaminkite su polėkiu, o valgykite pasigardžiuodami!

Įsigykite peilių rinkinį Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Šiauliuose už viliojančiai mažą kainą arba už papildomus 10 Lt prekė pristatysime jį į namus VISOJE LIETUVOJE!


„Kaiserhoff“ pasižymi itin aukštos kokybės gaminiais, kurie yra ilgaamžiški ir tvirti. Produktai yra preciziškai pagaminti, todėl kiekvienas įvertins šių peilių privalumus. Siūlomi peiliai yra ypatingai aštrūs, todėl jų galąsti nereikės. Iš skirtingų dydžių peilių visada rasite tinkamą mėsai, duonai ar kitiems maisto produktams supjaustyti!

Tai gali būti puiki dovana įkurtuvių, gimtadienio ar kitos šventės proga.

Siūlome pasirinkti labiausiai patikusį „Kaiserhoff“ peilių rinkinį:

„Kaiserhoff“ peilių rinkinys (modelis 11602)

  • Pagamintas iš nerūdijančio plieno;
  • Komplektą sudaro: 6 dalys - universalus virėjo peilis (ilgis - 31,8 cm, storis - 1,2 mm), duonos peilis (ilgis - 33 cm, storis - 1,2 mm), darinėjimo peilis (ilgis - 22,3 cm, storis - 1,0 mm), skutimo peilis (ilgis - 19,2 cm, storis 1,0 mm), virtuvinės žirklės (ilgis - 21,3 cm);
  • Su mediniu stovu;
  • Spalva bus parinkta atsitiktiniu būdu.

„Kaiserhoff“peilių rinkinys (modelis 6533)

  • Pagamintas iš nerūdijančio plieno bei padengti keramika;
  • Komplektą sudaro: 5 dalys - universalus virėjo peilis (ilgis - 20 cm, storis - 1,8 mm), duonos peilis (ilgis - 20 cm, storis - 1,8 mm), universalus peilis (ilgis - 20 cm, storis 1,8 mm), skutimo peilis (ilgis - 9 cm, storis -1,8 mm), darinėjimo peilis (ilgis - 12,5 cm, storis 1,8 mm);
  • Parduodami dėžutėje.

Apie pardavėją

Masinis.lt
Telefonas: info@masinis.lt
El pašto adresas: info@masinis.lt

loading...