Nuo 39 Lt už spalvingų ir labai aštrių, keramika padengtų peilių rinkinį „Royalty Line Switzerland“! DOVANA - kokybiškas skustukas!

išparduota

Pripažinkite - daryti net paprasčiausią sumuštinį daug maloniau su gerai pjaunančiu peiliu. Šiandien jums siūlome pasinaudoti ypatinga dienos akcija ir įsigyti ypač aštrių ir tvirtų „Royalty Line Switzerland“ keramika dengtų peilių rinkinį! Čiupkite šios dienos akcijos kuponą ir jums daugiau nebereikės galąsti peilių!

Įsigykite peilių rinkinį Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Šiauliuose už viliojančiai mažą kainą! Beje, už papildomus 10 Lt prekė bus pristatyta į namus VISOJE LIETUVOJE!

„Royalty Line Switzerland“ garsėja itin aukštos kokybės gaminiais, kurie yra ilgaamžiški ir tvirti. Produktai pagaminti preciziškai, todėl kiekvienas įvertins šių peilių privalumus. Siūlomi peiliai yra ypatingai aštrūs - jų galąsti nereikės. Iš skirtingų dydžių peilių visada rasite tinkamą mėsai, duonai ar kitiems maisto produktams supjaustyti!

  • Peilių ašmenys pagaląsti inovatyviu lazeriu, todėl jie pjauna itin lengvai;
  • Peilių rankenos ergonomiškos, patogios;
  • Peiliai pagaminti iš aukščiausios kokybės plieno, padengti keramika.

Siūlome pasirinkti peilių rinkinį:

3-ų peilių rinkinys „Royalty Line Switzerland RL-COL3“

  • Rinkinį sudaro: pjaustymo peilis (21 cm), santoku peilis (18 cm), universalus peilis (13 cm), pridedamas skustukas.

6-ių peilių rinkinys „Royalty Line Switzerland RL-COL6“

  • Rinkinį sudaro: peilis mėsai (21 cm), peilis duonai (21 cm), pjaustymo peilis (21 cm), universalus peilis (13 cm), skutimo peilis (9 cm), peilis picai (12 cm), pridedamas skustukas.

Apie pardavėją

Masinis.lt
Telefonas: info@masinis.lt
El pašto adresas: info@masinis.lt

loading...