Nuo 39 Lt už veido valymą arba nugaros rūgštinį šveitimą grožio studijoje "Art of beauty", Vilniaus senamiestyje! Efektyvios grožio procedūros pigiau!

išparduota

Ne veltui sakoma, kad oda - sveikatos veidrodis. Svarbu rūpintis ne tik veido oda, bet ir nugaros. Bendra odos būklė atspindi fizinę ir dvasinę būklę, todėl labai svarbu ją puoselėti ir tinkamai ja rūpintis. Griebkite šios dienos akcijos kuponą ir patikėkite savo grožio problemas profesionalams!

Šiandien Masinis.lt ir Vilniaus senamiestyje įsikūrusi grožio studija "Art of beauty" paruošė jūsų odai kelis puikius pasiūlymus:

39 Lt - rūgštinis nugaros odos valymas

Rūgštinis odos valymas – tai paviršinių odos ląstelių pašalinimas, kuris stimuliuoja odos atsinaujinimą ir pagerina odos išvaizdą. Ši procedūra labai efektyvi riebiai, spuoguotai, porėtai odai, jei vargina jaunatviniai spuogai, sutrikusi riebalinių liaukų veikla, aknė. Turintiems šias problemas rūgštinis pilingas balansuoja riebalinių liaukų veiklą, išvalo susidariusius riebalinius kamščius plauko folikule, paskatina spuogų, sukeltų stafilokokų, propionbakterijų ar kitų anaerobinių bakterijų gijimą.

Saulės poveikis, jaunatviniai spuogai ir odos senėjimas palieka nemalonius pėdsakus odoje: randai, pigmentinės dėmės, odos glebumas, raukšlės.

Kada patariama išbandyti šias procedūras:

  • Kai kamuoja jaunatviniai spuogai;
  • Randai;
  • Pigmentinės dėmės;
  • Saulės ir rūkymo pažeista oda;
  • Išsiplėtusios ar užsikimšusios poros.

"Phyris" linija Skin Results" - itikinantis šveičiamasis efektas ir paruošimas procedūrų efektyvumui sustiprinti. "Skin Results" šveitiklių programa su liposomose inkapsuliuotomis A.H.A rūgštimis – puikus odos nusluoksniavimas ir paruošimas kiekvienai profesionaliai procedūrai. Šveitikliai kiekvienam odos tipui. Raukšlių profilaktikai, odos riebalų išskyrimo reguliavimui, odos porų valymui ir sutraukimui, randų gydymui, odos pigmentacijos ir negyvybingumo, grubumo problemoms spręsti.

Procedūros eiga:

  • Odos nuvalymas;
  • Pagal poreikį parenkama AHA rūgštis;
  • Užtepama rūgštinė kaukė;
  • Odos nuraminimas.

Procedūros trukmė: 30 min.

Patariama atlikti šių procedūrų kursą, priklausomai nuo odos būklės, rekomenduojamos 3 - 6 procedūros.

49 Lt - spuogų gydymas ir veido valymo procedūra su profesionalia "Soskin" kosmetika

"Soskin" - profesionali kosmetika gaminama "Cosmetic Research Group Laboratories” gamykloje Prancūzijos Rivjeroje (Cote d'azur). Pasirinkdami "Soskin", renkatės daugiau nei 20 metų profesionalios kosmetikos gamybos patirtį. "Soskin" siūlo plačią gamą kosmetikos produktų veidui ir kūnui grožio salone bei namuose, akcentuodama išskirtinius procedūrų protokolus. Didelį produktų efektyvumą užtikrina nuosavos gamyklos mokslinių tyrimų ir technologijų plėtros skyriaus Mokslinė Ekspertizė. "Soskin" metodika siūlo individualiai kiekvieno kliento poreikiams pritaikytą priežiūros sistemą.

Veido valymo nauda: skatina odos regeneraciją, neleidžia užsikimšti jos riebalinių liaukų latakams ir susidaryti inkštirams. Oda tampa lygesnė, o pagerėjus kraujotakai, geriau įsisavina kitas kosmetines priemones.

Procedūros eiga:

Veido odos nuvalymas. Švelniai valomoji želė. Poveikis: valomoji, gaivinamoji želė turinti sudėtyje stiprų augalinį anti-aknė poveikį, tačiau nedžiovinanti odos. Sudėtis: anti-aknė augalinis kompleksas: miros, varnalėšos, gysločio, vaistinės svilarožės, čiobrelio ekstraktai – antiseptiniam, astriguojančiam, žaizdas gydančiam poveikiui. Arbatmedžio aliejus: antiseptikas, sutraukia poras;

• SOS valomoji kaukė. Poveikis: matinė, švari ir rami oda. Sudėtis: žalias molis - žaizdas gydantis, absorbuojantis, imuninę sistemą stiprinantis poveikis. Siera: reguliuoja sebumo išskyrimą. Kaolinas: absorbuoja sebumo perteklių, valo odą, sutraukia poras;

• Mechaninis veido odos valymas (pagal poreikį);

• Koncentratas nuo spuogų Fazė – 1. Salicilo rūgštis: stabdo porų kimšimąsi ir švelniai eksfoliuoja odą. Glikolio rūgštis: nuima negyvas raginio sluoksnio ląsteles, skatina regeneraciją, kovoja su odos senėjimu, spuogais ir netolygia pigmentacija, drėkina. Ženkliai sumažėja raukšlės, atsigauna odos spalva, ji tampa lygia ir švelnia. Eukalipto ekstraktas: antiuždegiminis, antiseptinis, astriguojantis, žaizdas gydantis, gaivinantis poveikis;

• Koncentratas nuo spuogų Fazė – 2. Cinkas: žaizdas gydantis ir antiseptinis poveikis. Siera: reguliuoja sebumo išskyrimą. Arbatmedžio aliejus: antiseptinis poveikis, reguliuoja sebumo sekreciją. Levandų aliejus: anti-aknė, antiseptinis poveikis. Anti-aknė augalinis kompleksas: miros, varnalėšos, gysločio, vaistinės svilarožės, čiobrelio ekstraktai – antiseptiniam, astriguojančiam, žaizdas gydančiam poveikiui.

• Antiseptinis serumas. Poveikis: gaivus serumas valo, suteikia matinį efektą, turi anti-aknė ir antiuždegiminį poveikį.

Procedūros trukmė: 1 val.

"Art Of Beauty studija" - jaukus kampelis, kuriame laikas tarytum sustoja.

Sielai peno čia suteikia praeitimi dvelkianti aplinka, interjerą puošia akį glostantys žymių menininkų darbai. Pasijusite čia kaip namuose. šioje, senamiestyje įsikūrusioje, studijoje visada yra laukiami tie, kuriems trūksta harmonijos, grožio ir šilumos.

Didžiausias grožio receptas yra kūno ir sielos harmonija. Pilnatvė pasiekiama tik tada, kai žmogus yra gražus ne tik savo veidu ir kūnu, bet ir siela bei protu.

Apie pardavėją

UAB "Įdėjų arsenalas"
Telefonas: 8 652 00270
El pašto adresas: studija@aob.lt
Nuoroda:

loading...