Nuo 4 Lt už įvairių formų kepimo skardas iš nepridegančio plieno! Kepkite su polėkiu ir fantazija! Pravers Kalėdiniu laikotarpiu!

išparduota

Valgykite namie keptą duoną, įvairius pyragus, kepsnius ar kepinius! Masinis.lt ragina jus pasinaudoti šios dienos akcija ir įsigyti itin praktišką neprilimpančią kepimo skardą iš nerūdijančio plieno! Galėsite rinktis iš gausybės formų, skirtų įvairių tipų kepiniams kepti! Be to, šios formos pravers jus per Kalėdas!

Įsigykite kepimo formeles Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Šiauliuose ir Panevėžyje už viliojančiai mažą kainą! Už papildomus 10 Lt prekė bus pristatyta į namus VISOJE LIETUVOJE!

Nepridegančio plieno kepimo skardos puikiai tiks įvairiems patiekalams kepti, nereikės naudoti daug aliejaus. Skardos yra pakankamai gilios, todėl galėsite kepti įvairius pyragus bei kitus patiekalus, kurie reikalauja gilesnės skardos. Siūlomos skardos yra lengvos ir lengvai plaunamos. Kepimo skardose maistas iškeps itin greitai ir nepridegs, maistą lengvai išimsite iš skardos.

Sausainių kepimo formelės:

Meškutis:Žvaigždutė:


Širdelė:


Burbulas:


6-ių meškiukų kepimo skarda:

6-ių kriauklių kepimo skarda:

Išmatavimai: mažų formelių ilgis - apie 10 cm, plotis - apie 10 cm, didelių kepimo skardų ilgis - 26 cm, plotis - 19 cm.

Apvali kepimo skarda:

Kvadratinė kepimo skarda:

Stačiakampė siaura kepimo skarda:

Stačiakampė kepimo skarda:

Išmatavimai:

  • Apvali skarda: skersmuo - 28 cm, gylis - 6 cm;
  • Kvadratinė kepimo skarda: ilgis - 31 cm, plotis - 26 cm, gylis - 5 cm;
  • Stačiakampė kepimo skarda: ilgis - 38 cm, plotis - 25 cm, gylis - 5 cm;
  • Stačiakampė siaura kepimo skarda: ilgis - 31 cm, plotis - 12 cm, gylis - 7 cm.

Apie pardavėją

Masinis.lt
Telefonas: 8 642 44444
El pašto adresas: info@masinis.lt

loading...