Nuo 9 Lt už medžiaginę dėžutę iš tvirtos, orui pralaidžios medžiagos, kuri puikiai tiks apatiniams arba kojinėms laikyti! Galite rinktis 16-os, 20-ies arba 24-ių skyrelių dėžutę!

išparduota

Visi mėgstame ir norime, kad mūsų spintoje visi daiktai būtų tvarkingai sudėti ir turėtų savo vietą. Masinis.lt siūlo pasinaudoti akcijos kuponu ir įsigykiti medžiaginę dėžutę, kuri pagaminta iš tvirtos, kokybiškos ir pralaidžios orui medžiagos, todėl puikiai tiks smulkiems drabužėliams ar kojinėms laikyti.

Įsigykite dėžutę Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Šiauliuose už viliojančiai mažą kainą! Beje, už papildomus 10 Lt prekė bus pristatyta į namus VISOJE LIETUVOJE!

Labai tvirta, medžiaginė dėžutė su skyreliais padės tvarkingai suskirstyti ir sudėti visus smulkius daiktus, apatinį trikotažą arba kojines. Su ja stalčiuose vyraus nepriekaištinga tvarka.Galėsite išsirinkti vieną iš trijų skirtingų dydžių medžiaginę dėžutę su 16, 20 arba 24 skyreliais.Dėžučių matmenys:

  • 16 skyrelių dėžutė: 33 x 26 x 10 cm;
  • 20 skyrelių dėžutė: 38 x 28 x 10 cm;
  • 24 skyrelių dėžutė: 37 x 33 x 10 cm.

Dėžutės yra skirtingų spalvų ir raštų. Norima spalvą galėsite pasirinkti atvykę atsiimti prekės į Masinis.lt prekių atsiėmimo skyrius!

Apie pardavėją

Masinis.lt
Telefonas: info@masinis.lt
El pašto adresas: info@masinis.lt

loading...