Nuo 99 Lt už abiejų vokų pakėlimo ar raukšlių mažinimo procedūras Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje ir Raseiniuose! Padovanokite sau amžiną jaunystę!

išparduota

Vargina užkritę vokai? Jaučiate diskomfortą ir prastėja matymas? Žiūrint į veidrodį jaunystę keičia raukšlės? Nedvejokite ir susigrąžinkite džiaugsmą į gyvenimą! Užkritę akių vokai bei raukšlės yra ne tik estetinis trūkumas, bet ir kokybiško gyvenimo trukdis, todėl šiandien paruošėme puikią akciją - abiejų akių vokų pakėlimo ar raukšlių mažinimo procedūras už įspūdingas Masinis.lt kainas! Padovanokite sau ar artimiesiems amžiną jaunystę!

Rinkitės labiausiai reikalingą procedūrą:

  • 99 Lt už 600 Lt vertės abiejų vokų pakėlimo procedūrą;
  • 149 Lt už 800 Lt vertės abiejų vokų pakėlimą ir raukšlių mažinimą kaktos centre;
  • 199 Lt už 1000 Lt vertės abiejų vokų pakėlimą ir raukšlių mažinimą aplink nosies sritį.

Plastinės operacijos yra prabangus ir ne kiekvienam pasiekiamas malonumas. Jų metu pažeidžiama natūrali audinių struktūra, galimi šalutiniai padariniai. Todėl siūlome rinktis saugią bei efektyvią procedūrą!

Noras atrodyti gražiau ir patraukliau yra visiškai natūralus bei suprantamas. Gerėjanti gyvenimo kokybė ir didėjantis dėmesys išvaizdai nulemia susidomėjimą procedūromis, kuriomis galima atlikti veido korekcijas, sumažinti neišvengiamus amžiaus padarinius. Pokyčius galėsite stebėti kontrolinėse nuotraukose.

Raukšlių mažinimo procedūra - idealus sprendimas visiems, norintiems atjauninti savo veido odą be skalpelio ar adatų invazijų. Rekomenduojama atlikti profilaktiškai siekiant užkirsti kelią raukšlių atsiradimui, kol raukšlės dar negilios. Taip pat tinka ir jau esamų raukšlių mažinimui, stangrinant odą, skatinant kolageno gamybą ir mažinant esamų raukšlių dydį. Šis būdas tinka net ir tiems, kurių odos pigmentacija yra padidėjusi, o veido odos poros ar kapiliarai išsiplėtę.

Pamirškite pavargusias akis, blogą matomumą ir mėgaukitės maloniai pasikeitusia išvaizda!

Apie pardavėją

UAB Tauba
Telefonas: 8 601 99994
El pašto adresas: apskritis@gmail.com

loading...