Odą pakelianti ir stangrinanti radioliftingo procedūra, grožio salone „RT Style“ arba „Saty“, Vilniuje!

išparduota

Norite lygesnės ir sveikesnės odos? Norite susigrąžinti odos jaunystę? Šiandien Masinis.lt ir veido priežiūros specialistė Inessa jums siūlo itin veiksmingą veido jauninimo procedūrą - radioliftingą už puikią kainą, ,grožio salone „RT Style“ arba „Saty“,Vilniuje!

Radioliftingas – tai odos patempimas, stangrinimas bei atjauninimas išvengiant operacijos! Tai saugu ir neskausminga. Po procedūros jaučiama maloni šiluma bei lengvas tempimas. Jau po pirmos procedūros sumažėja raukšlių, palygėja ir pastangrėja oda, pristabdomas odos senėjimo procesas.

VIP klasės kosmetologinis aparatas išskiria tam tikro dažnio radiobangas, pasižyminčias unikaliomis atjauninimo savybėmis. Klinikiniais tyrimais įrodyta – radioliftingas teigiamai veikia odą ir yra visiškai nepavojingas paciento organizmui. Radioliftingas taikomas veidui, dekolte.

Odos epidermis išlieka saugus, dermoje ir giliau esančiuose sluoksniuose audiniai gali įšilti net iki 65 C, dėl ko ištįsusios ir spiralinę formą praradusios kolageno skaidulos vėl susitraukia, sustorėja, „sutempdamos“ odos karkasą. Tuo pačiu metu labai aktyvuojami fibroblastai, kurie atsakingi už naujų kolageno ir elastino skaidulų gamybą. Atstatomas energetinis ląstelių balansas, pagreitėja kraujotaka, sumažinama kraujo stazė kapiliaruose, atstatomas kraujagyslių sienelių elastingumas.

Veido atjauninimui reikia 5 - 7 procedūrų kartą per 7 - 10 dienų.

Procedūros trukmė: 1 valanda.

Procedūrą suderinama su kitais metodais – mezoterapija, pilingais ir pan.

KONTRAINDIKACIJOS:

  • Nėštumas;
  • Žaizdota poveikio sritis;
  • Herpesas poveikio srityje;
  • Širdies stimuliatorius.

Apie pardavėją

Inessa Krasnova
Telefonas: 8 650 55803
El pašto adresas: inessakrasnova@gmail.com

loading...