Organiškas jūros dumblio - spirulino mišinys, milteliais! Natūralus baltymų, vitaminų ir aminorūgščių šaltinis!

išparduota

Norite savo mitybos racijoną praturtinti baltymais, vitaminais ir amino rūgštimis? Šiandien Masinis.lt ir UAB „Balrena“ jums siūlo jūros dumblių – spiruliną, kuris yra natūralus baltymų, vitaminų ir aminorūgščių šaltinis už puikią kainą!

Įsigykite jūros dublių - spiruliną Vilniuje, Kaune už viliojančiai mažą kainą! Beje, už papildomus 2.9 Eur bus pristatytos į namus VISOJE LIETUVOJE!

Tai organiška spirulina milteliais.

Sudėtis: Sertifikuota organiška spirulina.

Spirulina priklauso Algae - jūros dumblių šeimai. Šis dumblis iš aplinkos sugeria įvairovę naudingųjų medžiagų. Tinkamai ją apdorojus, augalas šias medžiagas išsaugo keletą metų. Spirulinoje randamos visos 9 nepakeičiamos amino rūgštys, - pilnaverčiai baltymai, jie sudaro didžiąją augalo dalį. Spirulinoje ypač gausu B ir kitų grupių vitaminų: tarp jų ir įprastai tik gyvūninės kilmės produktuose randamo vitamino B12. Spirulinoje netrūksta mineralų, skaidulinių medžiagų, karotinoidu, - kurie dalyvauja vitamino A gamyboje ir pigmentų,- kurie skatina kepenų veiklą. Tikėtina, kad vartojant spirulinos teigiamai veikiami hemoglobino ir cukraus kiekiai kraujyje.

Spiruliną vartoja sportininkai bei intensyvų protinį darbą dirbantys. Ją gali vartoti visi kas norinti išbandyti natūralius ir efektyvius organizmo stiprinimo ir valymo būdus.

Spirulina beveik neturi riebalų, joje nedaug angliavandenių ir cukrų, be to ji yra mažai kaloringa. Spirulina - tinkama Veganams ir Vegetarams.

Šis produktas yra subalansuotos mitybos dalis, jis nėra maisto pakaitalas. Pateikta informacija yra rekomendacinio pobūdžio ir parduotuvė nėra atsakinga už galimas pasekmes.

Naudojimas: 1 – 2 arbatiniai šaukšteliai per dieną. Spiruliną galima berti į sausus pusryčius, košes, daržovių ir vaisių kokteilius, maišyti su medumi. Geriausias maistines savybes išlaiko termiškai neapdorojus.

Maistinė vertė: 100 gr. maltos spirulinos - 290 kalorijų(Kcal), 10 g – 29Kcal.

Pakuotė: 200 arba 500 gr.

Kilmės šalis: Kinija.

Apie pardavėją

Rasa Špokevičienė
Telefonas: 8 679 50676
El pašto adresas: k.spokevicius@gmail.com

loading...