Pilna burnos higiena, dantų poliravimas, profilaktinė apžiūra ir 25 proc. nuolaida sekančiam apsilankymui, M. Butkienės stomatologijos kabinete, Vilniuje!

išparduota

Kiekvienas gali turėti sveiką ir gražią šypsena – reikia tik trupučio pastangų. Kasdienis individualus ir tinkamas burnos ertmės prižiūrėjimas, bei reguliari profesionali burnos higiena leis jums išsaugoti sveikatą ir išvengti sudėtingų odontologinių procedūrų ateityje!

Ši procedūra verta dėmesio, jei jums svarbus gaivus burnos kvapas, graži šypsena, sveikos ir neskausmingos dantenos. Mes padėsime užkirsti kelią dantenų uždegimui, ėduonies atsiradimui ir blogam burnos kvapui. Graži šypsena – šiuolaikinio žmogaus vizitinė kortelė. Viskas tam, kad jūsų šypsena kerėtų!

Kodėl profesionali burnos higiena reikalinga?

Žmogus taikantis tik individualią burnos higieną negali būti užtikrintas, kad yra apsaugotas nuo ėduonies ir periodonto ligų. Dažnas, tesiog neišsivalo dantų tinkamai.

Paprastas dantų šepetukas nenuvalo dantų taip, kaip tai padaro odontologas ar burnos higienistas, profesionalios burnos higienos metu. Visiškai ir kokybiškai pašalinti apnašas ir dantų akmenis galima tik specializuotais instrumentais ir naudojant atitinkamas odontologines medžiagas.

Kraujuojančios dantenos yra pirmas požymis, kad vystosi dantenų uždegimas! Laiku tuo nesusirūpinus atsiranda liūdnų pasekmių. Tai taip pat parodo, kad pats, žmogus neišsivalo dantų taip, kad užkirstų kelią visoms galimoms dantų bei dantenų ligoms.

Dantų apnašos ir dantų akmenis yra pagrindiniai veiksniai įtakojantys dantų ir dantenų ligas. Juose ir ant jų dauginasi bakterijos. Dėl jų vystosi dantenų uždegimas, pradeda tirpti kaulas.

Dažnas atvejis, kai pasitaiko podanteninių akmenų. Tai tiksinti bomba, kuri veda link dantų netekimo! Juos gali pastebėti ir aptikti tik kvalifikuotas specialistas.

Šios procedūros metu:

  • Nuvalomas visas minkštas ir kietas apnašas;
  • Nuvalomas pigmentinis apnašas;

Tokiu būdu pašalinami visi kenksmingi veiksniai, žalojantys dantis ir jų periodontą.

Aiški procedūros seka:

  • Guminiais diskeliais bei šepetėliais, suvilgytus specialia pasta, pašalinamas minkštas apnašas;
  • Ultragarso aparatu bei rankiniais instrumentais pašalinami dantų akmenys;
  • Pigmentinis apnašas, atsiradęs dėl rūkymo, kavos, arbatos, raudono vyno, dažančių maisto produktų ir gėrimų, pašalinamas;
  • Dantų paviršius nupoliruojamas ir tampa lygesnis, blizgesnis, jaučiamas švarumo pojūtis;
  • Pacientas supažindinamas su jam individualiai tinkančiais burnos ertmės priežiūros priemonėmis;
  • Pacientui suteikiama naudingų rekomendacijų.

Higieną atlieka gyd. odontologė turinti 10 metų darbo patirtį.

Apie pardavėją

M. Butkienės stomatologinis kabinetas
Telefonas: 8 615 25500
El pašto adresas: riodenta@inbox.lt

loading...