Prabangi veido odą jauninanti - stangrinanti grožio procedūra pasirinktinai: prieštaukšliniu, vitaminizuotu arba drėkinamojo komplekso įvedimu) su veido masažu, bei kauke + DOVANA kosmetologės konsultacija, grožio salone „Dalia“, Vilniuje!

išparduota

Veidas – tai tokia žmogaus kūno dalis, į kurią pirmiausia atkreipiamas dėmesys, taigi turime stengtis, kad mūsų veidas kuo ilgiau išliktų gražus bei jaunas, svarbiausia, kad veidas neišduotu tikro mūsų amžiaus. Veidas susideda iš daugelio raumenų ir yra ta kūno dalis, kuri labiausiai pasiduoda stresui. Profesionaliai parinkta kosmetika, masažas - tai vienas iš natūralių būdų stangrinti, skaistinti, lyginti bei pakelti veido odos tonusą, o jums atsipalaiduoti, pailsėti, nusiraminti ir pagražėti. Ta proga siūlome išbandyti prabangią veido odos jauninančią - stangrinančią grožio procedūrą pasirinktinai: priešraukšliniu, vitaminizuotu, ar drėkinamuoju kompleksu su veido masažu, bei kauke ir DOVANA kosmetologės konsultacija už neįtikėtinai mažą kainą tik 23 Eur!

Prabangios grožio procedūros metu jūsų laukia:

  • Demakiažas;
  • Odos analizė;
  • Lengvas veido odos šveitimas. Nuo Jūsų odos bus pašalintas negyvų ląstelių sluoksnis( nušveista oda tampa gaivesnė, lengviau įsisavina kosmetiką;
  • 30 min. klasikinis veido ir dekoltė masažas su profesionaliu masažiniu serumu. Šis masažas tinka bet kokiam odos tipui, taip pat tiek jaunai, tiek brandžiai odai. Masažo metu suaktyvinama kraujotaka, limfotaka, dėl to suaktyvėja visi biologiniai odos procesai: oda greičiau ir gausiau aprūpinama maitinamosiomis medžiagomis, deguonimi, vyksta aktyvi detoksikacija, skatinama odos regeneracija;
  • Koncentrato įvedimas, kuris parenkamas pagal kliento pareikiu ir pageidavimus.

Galėsite pasirinkti viena iš:

Priešrauklinis koncentratas - kovoja su raukšlėmis ir sujungia dvi veikliąsias sudedamąsias dalis, kurių pagalba yra pasiekiamas švelnus, netoksiškas Botokso efektas, mažinant esamas raukšles ir užkertant kelią naujų emocinių raukšlių atsiradimui, slopinant veido raumenų susitraukimą, idealiai tinka kas nori išsaugoti pilną veido išraišką.

Drėkinantis koncentratas - labai efektyvus odos drėkinimo preparatas. Jo gebėjimas pritraukti ir surišti vandens molekules leidžia efektyviai drėkinti odą ir palaikyti dermos ir epidermio elastingumą. Šis preparatas rekomenduojamas gydant raukšlėtą ir pavargusią, pažeistą saulės ir išsausėjusią odą.

Vitaminizuotas koncentratas - maistinių medžiagų mišinys yra galingas vitaminų komplektas, kuris užtikrina gilų odos drėkinimą, jis suteikia odai svarbiausius energijos elementus, kurie stimuliuoja odos ląstelių natūralius procesus. Vitaminai A, C, E, kartu su B - kompleksu su negyvybinga odos išvaizda: odos tekstūra sušvelninama ir išlyginama šio turinčio stiprų antioksidacinį poveikį kokteilio pagalba, jis kompensuoja dėl išorinių ar vidinių priežasčių atsiradusį odos maitinimo nepakankamumą.

  • Veido kaukė – parenkama pagal kliento poreikius, drėkinamoji arba stangrinanti;
  • Užbaigiamasis veido kremas;
  • Kosmetologės konsultacija.

Po šios procedūros pagerėja kraujo apytaka, suaktyvėja ląstelių gyvybingumas ir pakeliama odos temperatūra, ląstelės aprūpinamos deguonimi, iš organizmo geriau pasišalina šlakai, todėl papilkėjusi oda tampa skaistesnė, lygesnė, pagerėja odos regeneracijos procesai, sumažėja raukšlių gylis, oda atrodo pailsėjusi ir gaivi. Taip pat masažas pakelia raumenų tonusą, todėl ypač reikalingas profilaktikai nuo raukšlių! Ši procedūra tinka bet kurio amžiaus odai.

Mielosios, skirkite laiko ir dėmesio tik sau – tegul jūsų veidas išduoda ne nuovargį, o gyvenimo džiaugsmą ir pasitikėjimą savimi!

Apie pardavėją

"Dalios grožio studija"
Telefonas: 8 670 20093
El pašto adresas: jasinskio7@bukgrazi.lt
Nuoroda:

loading...