PREKĖ SANDĖLYJE! Medinis metalofonas Jūsų mažylių muzikiniams gebėjimams lavininti!

išparduota

Mediniai žaislai pats geriausias pasirinkimas jūsų vaikui! Jie ne tik ekologiški, bet ir ilgaamžiai. Mediniai žaislai yra labai patvarūs ir kokybiški. Šiandien Masinis.lt siūlo medinį mušamąjį instrumentą - metalofoną, kad Jūsų vaikas džiaugtųsi sklindančiais garsais!

Griebkite šios dienos Masinis.lt akcijos kuponą ir įsigykite medinį metalofoną Vilniuje už viliojančiai mažą kainą! Beje, už papildomus 2.90 Eur prekė bus pristatyta į namus VISOJE LIETUVOJE!

Medinis mušamasis instrumentas - metalofonas - yra labai spalvingas ir įdomus. Rinkinyje taip pat yra dar du mušamieji pagaliukai su raudonais galais. Vaikas galės groti ir išgauti vis skirtingus garsus mušdamas ant vis skirtingos spalvos. Žaislas lavina vaikų koordinaciją, kūrybiškumą, muzikalumą bei vaizduotę, taip pat vaikas galės mokytis skirti ir atpažinti spalvas. Labai geras pasiūlymas vaikams, kurie mėgsta muziką, taip pat mėgstantiems šokti ir groti. Puiki galimybė lavinti klausą ir regimąją atimtį. Žaislas tinka vaikams nuo 3 metų. DĖMĖSIO! Gyvūnėlis gali būti ir kitas (bus parenkamas atsitiktiniu būdu - pėlėdžiukas, meškutė, drugelis, boružėlė)

Apie pardavėją

Kalėdinės prekės
Telefonas: 8 642 44444
El pašto adresas: info@masinis.lt

loading...