Profesionali burnos higiena su ultragarso valymo sistema ir sodapūte „Air – flow", UAB „Mano miesto klinikoje“, Vilniuje! Sveikai Jūsų šypsenai!

išparduota

Sveikiems dantims būtina profesionalaus burnos higienisto priežiūra! Šiandien Masins.lt ir UAB „Mano miesto klinika“ Jums paruošė viliojantį pasiūlymą - profesionalią burnos higieną tik už 20.80 Eur!

UAB „Mano miesto klinika“ – tai dantų gydymo paslaugas atliekanti klinika, kuriai galite patikėti savo dantų priežiūrą ir gydymą. Moderni įranga, sertifikuotos medžiagos, naujausios technologijos ir vieni iš geriausių savo srities specialistų turinčių ilgametės darbo patirties užtikrins optimaliausius ir ilgalaikius gydymo rezultatus.

Periodonto ligų priežastis yra mikroorganizmai, esantys ant arba prie dantų esančiose apnašose. Dantų apnašos gali būti matomos plika akimi arba išryškėti jas nudažius specialiomis medžiagomis. Apnašos gali kauptis ir virš dantenų (dažniausiai prie danties), ir po dantenomis. Jos gali būti vadinamos viršdanteninėmis bei podanteninėmis.

Nepašalintos minkštosios apnašos ilgainiui mineralizuojasi, kietėja ir tampa dantų akmenimis, t.y. konkrementais. Galutinai dantų akmenys susiformuoja per 14 dienų. Jie patys periodonto uždegimo nesukelia, tačiau sudaro sąlygas kauptis minkštosioms apnašoms, kuriose yra periodonto ligas sukeliančių mikroorganizmų, todėl dantų akmenys yra periodonto uždegimo atsiradimo priežastimi.

Efektyviausias periodonto ligų gydymo metodas – virš ir po dantenomis esančių konkrementų pašalinimas bei šaknų nulyginimas, tai yra vadinama profesionalia burnos higiena. Tai procedūra, kurios metu nuvalomos minkštos ir kietos ant dantų esančios apnašos, kurios dirgindamos dantenas sukelia jų uždegimą.

Paslaugos eiga:

I etapas:

  • Profesionali burnos higiena atliekama naudojant ultragarsinį skalerio aparatą. Ultragarsu pašalinami virš dantenų ir po jomis esantis minkštas ir kietas apnašas.

II etapas:

  • Nuo nikotino, arbatos bei kavos atsiradusios apnašos šalinamos sodapūte „Air – flow". Jos pagalba stipria oro vandens ir sodos perlų miltelių srove nuvalomos apnašos, kurios susikaupia sunkiai prienamose vietose.

III etapas:

Dantys iš visų pusių nupoliruojami naudojant specialią dantų poliravimui skirtą pastą ir šepetėlius. Profesionalios burnos higienos metu:

  • Gydytojas odontologas atliks profilaktinį dantų patikrinimą;
  • Supažindins Jus su burnos ertmės būkle;
  • Pakonsultuos dėl tolimesnio dantų gydymo bei protezavimo galimybių.

Atlikus profesionalią burnos higieną, dantys atgauna natūralią spalvą, sugyja uždegiminės dantenos, juntamas šviežumas ir gaivumas burnoje.

Apie pardavėją

UAB Mano miesto klinika
Telefonas: 8 640 14721
El pašto adresas: registratura@mmklinika.lt

loading...