Ramus poilsis dviviečiame kambaryje su pusryčiais, viešbutyje „Prie Parko“, Palangoje! Gamtos, jūros ošimo ir poilsio harmonija!

išparduota

Norite nepriekaištingo poilsio su pusryčiais ir ilgais pasivaikščiojimais Lietuvos pajūriu? Šiandien Masinis.lt ir viešbutis „Prie Parko“ jums siūlo ramų poilsį, dviviečiame kambaryje su pusryčiais už puikią kainą!

Galimi pasirinkimo variantai:

  • 144 Eur - dvi nakvynės su pusryčiais dviems asmenims, darbo dienomis, dviviečiame kambaryje;
  • 204 Eur - trys nakvynės su pusryčiais dviems asmenims, darbo dienomis, dviviečiame kambaryje;
  • 162 Eur - dvi nakvynės su pusryčiais dviems asmenims, savaitgalį, dviviečiame kambaryje;

Į kupono kainą įskaičiuota:

  • Dvi arba trys nakvynės dviviečiame kambaryje;
  • Pusryčiai dviems asmenims;
  • Parkingas;
  • Miesto mokestis;
  • Internetas.

Pajūrio viešbutis „Prie parko“ įsikūręs Palangoje, vos už 300 metrų nuo Baltijos jūros paplūdimio, Birutės parko teritorijoje. Viešbutį supa šimtametės pušys, Jus galėsite grožėtis jomis per kambario langus arba ilsėdamiesi viešbučio kiemelyje.

Viešbutyje įrengti puikūs dviviečiai ir šeimyniniai kambariai. Dauguma jų su mini virtuvėmis. Kambariuose - TV, rašomieji stalai, elektriniai virduliai, fenai. Kambariai papuošti vietinių menininkų-tapytojų darbais.

Viešbutyje galėsite pasinaudoti pirčių, SPA paslaugomis. Atvykus Jus pasitiks mūsų restoranai ir kavinės su specialiai Jums paruoštu gėrimų ir patiekalų meniu. Kiekvieną rytą Jums nuotaiką pagerins bei puikiai pradės dieną mūsų virėjų paruošti gausūs pusryčiai.

Viešbutyje Jūsų laukia: pirčių, SPA paslaugos, dviračių nuomos punktas, pramogos vaikams ir suaugusiems. Nuo 2015 m. vasaros sezono veiks vaikų žaidimų aikštelė.

Mūsų darbuotojai nuoširdžiai rūpinsis Jumis ir stengsis, kad ilsėdamiesi bet kuriame „TUBINAS Hotels“ tinklo viešbutyje jaustumėtes laimingi! Išsiaiškindami Jūsų poreikius, pasiūlysime Jums specialias poilsio programas bei paslaugas, kad leisdami atostogas maksimaliai pailsėtumėte ir pasisemtumėte jėgų bei patirtumėte neišdildomų įspūdžių.

Apie pardavėją

Viešbutis "Prie PARKO"
Telefonas: 8 460 51175
El pašto adresas: info@tulpehotel.lt
Nuoroda:

loading...