SANDĖLYJE!Aukštos kokybės bespalvis, ekologiškas balzamas „Bio Leder Balsam“ su kempinėle nepriekaištingai odos gaminių priežiūrai!

išparduota

Turite odos gaminių ir norite, kad jie būtų prižiūrėti bei tarnautų kur kas ilgiau? Pristatome BIO balzamus odos priežiūrai, su jais džiaugsitės nepriekaištinga odine galanterija, drabužiais ir baldais žymiai ilgiau! Nepraleiskite progos pasinaudoti Masinis.lt dienos akcijos kuponu ir įsigyti aukštos kokybės ekologišką balzamą „Bio Leder Balsam“ su kempinėle 250 ml odinių gaminių priežiūrai visoje Lietuvoje už ypatingai gerą kainą!

Ekologiškas balzamas „Bio Leder Balsam“ su kempinėle (250 ml)

  • Sudėtis: natūralūs riebalai, aliejus, bičių vaškas;
  • Bespalvis, todėl tinka visų spalvų odos priežiūrai;
  • Kilmės šalis - Vokietija.

Ši priemonė skirta įvairiems lygios odos gaminiams valyti, tvirtinti, atnaujinti, apsaugoti, suminkštinti ir atgaivinti. Nuo šiol odinių gaminių priežiūra bus paprasta ir efektyvi!

Naudoti šią priemonę labai paprasta: su kempinėle, esančia pakuotėje, padenkite gaminį plonu balzamo sluoksniu, švelniai įtrinkite visą paviršių.

Šie balzamai ypač tinka avalynės priežiūrai: apsaugo ją nuo vandens, sniego ir druskų poveikio, atgaivina spalvą, slepia nedidelius defektus. Taip pat tinka odinių baldų, odinių rankinių, lagaminų, odinių švarkų, kelnių, motociklininkų drabužių priežiūrai, automobilių odiniams salonams ir priekiniams prietaisų skydeliams, balnams ir kamanoms, taip pat baldų atnaujinimui (pagražina išblukusias vietas, paryškina spalvą, paslepia subraižymus).

Apie pardavėją

Masinis.lt
Telefonas: info@masinis.lt
El pašto adresas: info@masinis.lt

loading...