SANDĖLYJE!Itin patogi ir funkcionali RAIVO (K-3+1) batų lentyna! Švarai ir tvarkai namuose!

išparduota

Idealiai tvarkai ir švarai namuose, Masinis.lt jums siūlo lengvai montuojamas, neužimančias daug vietos, pagilintas batų lentynas už puikią kainą!

Pasinaudojus šiuo pasiūlymu, jums priklausys pasirinktos spalvos batų lentyna! Įsigykite batų lentyną Vilniuje už viliojančiai mažą kainą! Beje, už papildomus 2.9 Eur prekė bus pristatyta į namus VISOJE LIETUVOJE!

Surenkamų lentynų sistema RAIVO, batams

Mes gyvename tokiomis klimato sąlygomis, kur drėgnas oras yra gana įprasta situacija. Tokiomis dienomis, grįžus namo po darbo dienos, apsilankius parduotuvėje, kokio poilsio renginio ar pasivaikščiojimo, paprastai tenka susidurti su nemalonia situacija, kad prieškambaryje sudėti šlapi batai stovi drėgni, ant grindų paviršiaus susidaro balos ir dėmės. Ypač daug nepatogumų kyla, jeigu esate gausi šeima, nes prieškambaryje susidaro didelė batų krūva.

Praktiškas spendimas – lentynų konstrukcijos

Tinkamas spendimas tokiose situacijose bus surenkamų lentynų sistema RAIVO, kuri užtikrina galimybę kompaktiškai išdėstyti ir išdžiovinti batus, sutvarkyti ir išvalyti prieškambarį. RAIVO lentynose Jūs visuomet galėsite batus patogiai apžiūrėti ir lengvai pasiekti. RAIVO – tai surenkamų lentynų sistema, kuri sukurta Lego konstrukcijos principu – iš esmės, tai konstruktorius, iš kurio galima greitai surinkti pageidaujamo aukščio ir dydžio lentynų konstrukciją. Modulinio dizaino dėka RAIVO įmanoma sutapdinti ir sumontuoti nedideles lentynėles koridoriui ar dideles garažo lentynas instrumentų laikymui. Lentynų sistemai būdingas Lego montavimo principas leidžia sukurti Jūsų poreikius atitinkančius daugialypius kombinacijų variantus.

Veikimo principas ir priežiūra

Ant kiekvieno iš lentynos padėklų sudarytos pėdos formos „iškyšos”, kurios neleidžia batams liestis su padėklo pagrindu, kuriame susikaupia nuo batų pado nutekėjęs vanduo. Po to, kai batai išdžiuvo, pakanka išpilti susikaupusį vandenį ir išplauti padėklą po kranu. Taip paprasta! Tokiu būdu batai džiūva ir batų lentynose palaikoma švara. Kiekvienas lentynos padėklas skirtas 2 batų porų išdėstymui.

  • Kokybiška ir atspari medžiaga;
  • Išmatavimai: aukštis - 70,5 cm, plotis - 44 сm, gylis - 40 сm.

Spalvų pasirinkimai:

  • Ruda;
  • Sidabrinė.

Apie pardavėją

SIA ''RK69 Grupa''
Telefonas: +371 29 696969
El pašto adresas: order@rk69.com
Nuoroda:

loading...