Suši mėgėjams! Tik 29 Lt už net 32 vnt. suši rinkinį 4-iems asmenims restorane "Migdolas", Kaune! Galėsite valgyti vietoje arba pasiimti išsinešimui!

išparduota

Esate japoniško maisto gerbėjas? Skaniai pavalgyti ir maloniai praleisti laiką jus kviečia ir kasdien labai laukia Kaune įsikūręs restorane "Miglodas", kuriame visus nepakartojamo skonio patiekalus ruošia profesionalūs virėjai ir kepėjai. Ne veltui dauguma čia užklydusių tampa nuolatiniais lankytojais! Nepraleiskite puikios progos pasinaudoti itin gardžiu Masinis.lt pasiūlymu - su kuponu vos už 29 Lt įsigysite net 32 pačių skaniausių suši gabalėlių! Šiuo egzotišku rinkiniu pasisotins 4 žmonės!

Mėgautis gardžiu rinkinius galėsite ir restorane "Migdolas", ir ten, kur tik norite, nes suši rinkinį galėsite pasiimti išsinešimui.

Pasinaudojus šios dienos pasiūlymu, jums priklausys 32 vnt. suši rinkinys:

  • California, 8 vnt.: krabų lazdelės, avokadas, kremas, Masago ikrai
  • Philadelphia, 8 vnt.: lašiša, krabų lazdelės, agurkas, kremas
  • Suri Maki, 8 vnt.: krabų lazdelės, agurkas
  • Wasabi, 8 vnt.: lašiša, Wakame salota, agurkas, kremas, Wasabi ikrai

Nuo seno Japonija garsėja savo kulinariniais stebuklais, neįprastais, su rytų filosofija glaudžiai susijusiais patiekalais. Išbandykite šios šalies kulinarinį paveldą už nerealiai gerą Masinis.lt kainą!

Į kainą įskaičiuota:

  • soja,
  • wasabi,
  • imbieras.

Tai puiki galimybė nustebinti draugus, šeimą ar vaikus ir suburti visus paskanauti nuostabių suši kavinėje "Migdolas" arba išsinešti ir mėgautis bet kurioje kitoje jums mieloje vietoje! Antros progos gali ir nebūti, nes rinkinių kiekis ribotas!

Apie pardavėją

Restoranas Migdolas
Telefonas: 8 618 88889
El pašto adresas: info@migdolas.eu
Nuoroda:

loading...