Tik 12 Lt už 20 Lt kainuojantį mažų ir didelių laukiamą laišką nuo Kalėdų Senelio ir gero vaiko pažymėjimą! Padovanokime stebuklą!

išparduota

Ar pamenate, kaip skaičiuodavome dienas iki Kalėdų? Kuomet pabudę ryte lėkdavome prie eglutės ieškoti dovanų? Tai buvo stebuklingas metas, ypač jei namus aplankydavo Kalėdų senelis. Juk pripažinkime, kad gautas laiškas nuo Kalėdų senelio priversdavo mus pasitempti ir bent kuriam laikui tampi ne tokiais išdykusiais! Masinis.lt ir Kalėdų senelis, jums siūlo padovanoti savo vaikui mažą stebuklą - Kalėdų senelio laišką ir gero vaiko pažymėjimą už puikią kainą, kurią dvigubai atpirks vaiko džiaugsmas!

Projektas KALĖDŲ LAIŠKAI — tai galimybė tėvams ir seneliams nudžiuginti savo mažuosius laišku nuo tikro Kalėdų Senelio. Išskirtinio šventinio dizaino laiške Kalėdų Senelis pasisveikins su vaiku kreipdamasis į jį vardu, pasveikins jį Šv. Kalėdų proga, palinkės klausyti tėvų, gerai mokytis arba ką nors individualaus, pvz., tapti geru krepšininku arba puikia baleto šokėja...

Kalėdų Senelio laiško ir gero vaiko pažymėjimo pavyzdys

Artėjančios Šv. Kalėdos — stebuklų metas, todėl kreipiamės į visus mylinčius tėvelius — nustebinkite vaikus padovanodami jiems tikrą laišką nuo Kalėdų Senelio!

Apie pardavėją

Viačeslav Plachtinskij
Telefonas: 8 601 55255
El pašto adresas: info@kaledulaiskai.lt
Nuoroda:

loading...