Tik 14 Lt už bilietą į spektaklį ​​„Man tik patinka skraidyti​​​​“​​ kovo 8 dieną Teatro studijoje "MI1", Vilniuje!

išparduota

Teatras - tai meno rūšis gimusi jau labai senai, bet tebeesanti aktuali iki šių dienų. Tai vienas iš prasmingiausių laisvalaikio praleidimo ir savęs kultūrinimo būdų. Tad artėjančia Moters dienos proga Teatro studija MI11 jums siūlo visa siela pasinerti į svaiginantį teatro pasaulį!

Pasinaudokite šiuo pasiūlymu ir įsigykite bilietus į spektaklį – „Man tik patinka skraidyti“, kuris vyks jau kovo 8 dieną, Vilniuje!

Remdamiesi JAV rašytojo, filosofo ir publicisto Ričardo Bacho kūriniu „Džonatanas Livingstonas Žuvėdra“, spektaklio autoriai klausia, ar verta betarpiškai siekti tobulumo.

Atsisakę romantiškos patetikos, moralizavimo bei iliustracijų, metaforiško judesio kalba aktoriai svarsto, kur yra žmogaus ribos, kokia yra prasmė jas griauti, kodėl iš tikrųjų svarbu nuolat stiebtis neegzistuojančio tobulumo link.

Galiausiai, koks to rezultatas? Atradimas? Džiaugsmas? Ar kančia?

„Pasiekusi tobulą greitį kartu priartėsi ir prie dangaus, Džo. Bet tai nereiškia skrieti tūkstančio ar milijono kilometrų per valandą greičiu, netgi šviesos greičiu. Nes kiekvienas skaičius - tai riba, o tobulybė ribų neturi. Pasiekti tobulą greitį – tai būti čia“.

Spektaklio pradžia: 17 val., trukmė: 1 val. 30 min.

Apie pardavėją

VŠĮ ,,Teatro Studija MI11"
Telefonas: 8 654 56836
El pašto adresas: teatras@mi11.lt
Nuoroda:

loading...