Tik 14 Lt už žiedą su natūraliu akmeniu, iš stellavy.com! Tegu akmuo atneša jums laimę!

išparduota

Jūs tikite akmenų galia ir kad tinkamai išsirinktas akmuo gali jums atnešti sėkmę ir seniai trokštamus dalykus? Masinis.lt ir stellavy.com jums šiandien siūlo dailius žiedus su natūraliais akmenimis už puikią kainą! išsirinkite jums patį tinkamiausią!

Įsigykite žiedą su natūraliu akmeniu Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Šiauliuose už viliojančiai mažą kainą! Beje, už papildomus 10 Lt prekė bus pristatyta į namus VISOJE LIETUVOJE!

Galimi pasirinkimo variantai:

Žiedas su natūraliu tigro akies akmeniu

Tigro akis – apsaugos akmuo, kuris saugo nuo neigiamų energijų, išorės pavojų, apsaugo namus. Suartina partnerius – stiprina fizinę aistrą bei dvasinę harmoniją, padeda suprasti vienas kitą be žodžių. Zodiako ženklas: Tinka Dvyniams, Liūtams, Ožiaragiams, Skorpionams, Vėžiams, taip pat Žuvims, Mergelei. Dovanojamas pažymint 9-ąsias sutuoktuvių metines. Akmuo sukaupia savyje saulės bei smėlio virpesius ir taip sujungia Saulės ir Žemės stichijas. Tinka derinti su kitais akmenimis bei nešioti visą laiką. Žadina kūno energiją bei padeda koncentruoti valią, suteikia aštrumo protui, skatina entuziazmą, pozityvų požiūrį į gyvenimą. Padeda susikaupti, dirbant atkreipia dėmesį į detales, suteikia optimizmo, ypač tinka nervingiems, nestabiliems žmonėms. Padeda apsispręsti, nesusipainioti abejonėse, stresuose, skatina įžvalgą neaiškiose situacijose, pritraukia sėkmę versle, apsaugo nuo bankroto ir finansinių rūpesčių. Padeda nugalėti baimę, nerimą, įkyrias mintis, priimti logiškus sprendimus, neša klestėjimą ir sėkmę. Todėl siūloma nešioti verslininkams, jėgos struktūrų darbuotojams, vairuotojams.

Turimi dydžiai: 17 - 20.

Žiedo forma parenkama atsitiktiniu būdu.

Žiedas su natūraliu ametisto akmeniu

Zodiako ženklas: Ametistas yra susijęs su Jupiteriu, Saturnu ir Neptūnu, tai yra tradicinis vasario mėnesio bei Žuvų ženklo akmuo. Taip pat siūloma dovanoti 4, 6 ir 17 vestuvių metinėms. Siejamas su vandens stichija, trečiadieniu ir skaičiumi 8. Manoma, kad šis akmuo padeda išlaikyti blaivų protą, saugo nuo neapgalvotų sprendimų, nesusivaldymo, girtuokliavimo, pagundų. Jis išvaduoja iš liūdesio, suteikia ramybę, pusiausvyrą, harmoniją. Skatina koncentraciją, budrumą, bet kartu veikia atpalaiduojančiai. Tinka dirbantiems protinį darbą, ypač ten, kur aplinkoje daug įtampos. Poveikis kūnui: Šis akmuo palaiko organizmo pusiausvyrą, šalina galvos skausmus, nuovargį, stiprina atmintį, gerina žarnyno ir inkstų veiklą. Daro nešiotoją švelniu ir draugišku. Ametistas taip pat įtakoja sapnus, sveikimą, ramybę, meilę, dvasinį pakylėjimą, apsaugą nuo vagių bei laimę. Jei pasirenkate šį akmenį, vadinasi laikas permainoms.

Turimi dydžiai: 17 - 20.

Žiedo forma parenkama atsitiktiniu būdu.

Žiedas su natūraliu rožiniu kvarcu

Rožinis kvarcas – „vidinės ramybės“ akmuo. Tinka tada, kai perdėtas drovumas trukdo asmenybei tobulėti. Ramina, atpalaiduoja, skatina sugebėjimą mylėti save ir kitus (dar vadinamas „meilės sau“ akmeniu), romantiką, švelnina kietą būdą, padeda atsiverti ir neužmiršti padėti kitiems. Zodiako ženklas: Sausio mėnesio akmuo. Jaučiui, Svarstyklėms – gimimo akmuo. Tinka visiems ženklams. Laimingas akmuo Raimondai ir Rožei, siejamas su skaičiumi 4 ir vandens stichija. Žmogus intuityviai renkasi jį krizių ir chaotiškų situacijų metu, kai, liaudiškai sakant, „važiuoja stogas”, jis apsupa savininką stipriu energetiniu ramybės lauku, neleidžia prasiveržti pykčiui, padeda žmonėms geriau suprasti vienas kitą, susikaupti, įveikti bendravimo barjerus. Šalina iš organizmo toksinus, šlakus, neleidžia kauptis skysčiams, lygina raukšleles ir reguliuoja kūno svorį. Rožinis kvarcas – vienas geriausių gydytojų nuo peršalimo ir plaučių ligų, žaizdų ir nudegimų pūslių. Nedideliu akmenėliu veikiant akupresūros ir akupunktūros taškus gydomasis efektas būna ypač didelis. Beje, jei akmuo, kontaktuodamas su jumis, nekeičia savo spalvos arba ji pasidaro intensyvesnė – vadinasi, jūs esate puikiausios sveikatos ir kupini vidinės harmonijos.

Turimi dydžiai: 17 - 19.

Žiedo forma parenkama atsitiktiniu būdu.

Apie pardavėją

Laima
Telefonas: 8 674 64180
El pašto adresas: lavaza369@gmail.com

loading...