Tik 14.2 Eur už didelį ir itin gardų sushi rinkinį iš japoniško maisto restorano NIAM NIAM SUSHI, įsikūrusio Vilniaus centre! Puikiam vakarėliui su draugais!

išparduota

Esate japonų virtuvės gerbėjas? Neretai rengiate vakarėlius su draugais, o gal mėgstate pasmaguriauti šeimos rate? Šis pasiūlymas jums patiks, nes restoranas „NIAM NIAM SUSHI“ parengė išskirtinius sushi rinkinių pasiūlymus, kuriems bus sunku atsispirti!

Pasmaguriaukite su šeimos nariais, draugų kompanija ar tiesiog pavaišinkite draugus vakarėlio metu visuomet šviežiais, skaniais sušiais iš japoniško maisto restorano „NIAM NIAM SUSHI“ įsikūrusio Vilniaus centre, Gedimino prospekte. Restoranu rūpinasi jauna ir ambicinga komanda, kurie išmano japonų virtuvės meną! Šis restoranas nustebins jus urbanistiniu stiliumi persipinančiu moderniais sprendimais ir be abejo kokybės ir kainos santykiu!

Rinkinį sudaro:

  1. Niam niam firminis sushi, 8 vnt;
  2. Torro maki, 8 vnt;
  3. Teryaki maguro roll, 8 vnt;
  4. Sake maki, 8 vnt;
  5. Tempura sake roll, 8 vnt.

Restorane jūs taip pat galite paragauti ne tik įvairių rūšių sushi, bet ir kitų japonų virtuvės patiekalų — sriubų, salotų, karštų užkandžių bei desertų. Mažieji galės paragauti specialiai jiems skirtų patiekalų iš meniu vaikams. Restorano meniu rasite čia.

Apie pardavėją

UAB "DVI DRAUGUŽĖS"
Telefonas: 8 668 63366
El pašto adresas: dvi.drauguzes@gmail.com
Nuoroda:

loading...