Tik 16 Lt už bet kurią pasirinktą 30 cm Itališką picą iš viso meniu, naujajame Restorane "Basilico" Vilniuje! Nepraleisk progos pasimėgauti itališka virtuve!

išparduota

Kada paskutinį kartą ragavote dieviško skonio itališkos picos?! Masinis.lt jus ragina griebti šios dienos akcijos kuponą ir apsilankyti itališko maisto restorane "Basilico", Vilniuje. Čia jus paragausite nepakartojamo skonio itališkų picų bei puikiai praleisite laiką už ypatingą kainą! Kviečiame apsilankyti naujame "Basilico" restorane, Vilniuje!

DĖMESIO! Ketvirtadienį/Penktadienį/Šeštadienį kavinė dirba Net iki - 6 ryto!!!

Ką tik iš krosnies ištraukta, skaniai apskrudusi bei minkšta pica - puikus, sotus ir nepaprastai gardus patiekalas, tinkantis sočiai vakarienei prie taurės vyno.

Italų virtuvė populiari visame pasaulyje ir pasižymi giliomis valgio ruošimo tradicijomis. Restorane "Basilico" picos yra kepamos malkomis kūrenamoje krosnyje, o picų padas yra truputį storesnis nei įprastai. Taip pat restorano meistrai siūlo paragauti naminių, šviežių makaronų ir ravioli, kurie tiesiog tirpsta burnoje!

Įsigiję šios dienos akcijos kuponą jums priklausys 30 cm. bet kuri pica iš viso meniu! Galite įsigyti tiek kuponų kiek norite, nes kuponai sumuojami! Puiki proga surengti šaunų vakarėlį savo draugams!

Siūlome pasirinkti:

http://www.basilico-pica.lt/meniu.html

Kelios picos iš meniu:

Napolitana

pomidorų padažas, sūris, raudonoji paprika, itin aštrūs pipirai, saliamis, saulėje džiovinti pomidorai, raudonėlis

Baziliko (Basilico)

Pomidorų padažas, sūris, pomidorai, šviežias bazilikas, raudonėlis

Apie pardavėją

UAB „Chelcey Europe Holdings“
Telefonas: 8 699 37835
El pašto adresas: info@basilico-pica.lt

loading...