Tik 20 Lt už bilietą į romantišką ir grakštaus flirto prisotintą Cezario Graužinio spektaklį „Dar viena meilės staigmena“, su VŠĮ teatru „Cezario grupė„!

išparduota

Masinis.lt ir VŠĮ teatras „Cezario grupė“ jus ir jūsų artimuosius kviečia apsilankyti romantikos ir grakštaus flirto prisotintą Cezario Graužinio spektaklį „Dar viena meilės staigmena“, kuris vyks Menų spaustuvėje, Vilniuje! Griebkite akcijos kuponą ir savo laisvą laiką leiskite prasmingai ir kultūringai.

Su malonumu kviečiame jus pamatyti režisieriaus Cezario Graužinio vadovaujamo teatro „Cezario grupė" spektaklį. Šis teatras per dešimt gyvavimo metų publikai Lietuvoje ir užsienyje pristatė nemažai spektaklių, kurių dauguma atskleidžia unikalų šios kūrėjų trupės bruožą – vietoj įmantrios scenografijos sceną paprastai puošia žiūrovų vaizduotė. Pastarąją kursto subtilus, kokybiško humoro ir lyrikos prisodrintas, į aktorių vaidybą sutelktas Cezario Graužinio režisūros stilius ir it choras sustyguotos aktorių trupės profesionalumas.

Naujasis „Cezario grupės" spektaklis DAR VIENA MEILĖS STAIGMENA – tai netikėtas veiklos dešimtmetį šiemet švenčiančio teatro kūrybinis posūkis. Šįkart Cezaris Graužinis imasi genialaus ir pasaulyje plačiai skambančio, tačiau Lietuvoje menkai žinomo, XVIII a. pradžios prancūzų dramaturgo Pierre Carlet de Chamblain de Marivaux pjesės.

Spektaklį kurdamas kartu su talentinga teatro dailininke Vilma Dabkiene, režisierius atsisako minimalių kostiumų bei dekoracijų ir nesprausdamas savęs į istorinio laiko rėmus, leidžia sau bei žiūrovams pasimėgauti XVIII a. prašmatniai lėtu prancūzų aristokratų gyvenimo tempu, ilgais rafinuotais pokalbiais. Žavinga Markizė gedi savo mirusio vyro. Simpatiškas Ševaljė liūdi amžiams netekęs savo mylimosios. Abu jie prisiekė – niekados, niekados daugiau nebepamilti! Tačiau jiems lemta nustebti, judviejų laukia didžiulė staigmena.

„Dar viena meilės staigmena" – tai pjesė, kurioje Marivaux grakščiai vaizduoja, kaip užsimezga, gimsta ir subręsta meilės jausmas. Su švelniu humoru parodoma, kad meilė – tai giliai sukrečianti staigmena. Marivaux tikėjo, kad pamilęs žmogus savotiškai „pabunda” ir pradeda gyventi tarsi iš naujo, visi jo pojūčiai sustiprėja, jo siela subręsta ir jam atsiveria metafizinis žmogiškosios egzistencijos lygmuo.

Režisierius: Cezaris Graužinis
Vaidina: Brigita Arsobaitė, Vilma Raubaitė, Paulius Čižinauskas, Vytautas Kontrimas, Julius Žalakevičius
Kompozitorius: Martynas Bialobžeskis
Dailininkė: Vilma Dabkienė
Šviesų dailininkas: Rimas Petrauskas
Grimo dailininkė: Aistė Biziulevičienė
Garso režisierius: Ignas Mateika

Efektingas originalus stilius, vadinamas „marivodažu”, puikiai išreiškia Marivaux kūrinių turinį. Įsimylėję herojai kalba poetiška rafinuota kalba, perteikiančia sudėtingą jų emocijų kaitą. Žmonių bendravimas darosi panašus į intelektualų žaidimą, džiaugsmingą ceremoniją, atsiranda iliuzija, kad laikas sustojo ir žavinga meilės akimirka tęsis amžinai.

Informacija:

Spektaklio diena: vasario 8 diena.

Spektaklio pradžia: 19 val.

Spektaklio vieta: Menų spaustuvė, Šiltadaržio g. 6, Vilnius.

Bilietas: Masinis.lt kuponas, tai jūsų bilietas, atsineškite jį ir jums bus nurodyta sėdėjimo vieta.

Apie pardavėją

VšĮ teatras „cezario grupė“
Telefonas: 8 646 15223
El pašto adresas: info@cezariogrupe.lt

loading...