Tik 20.24 Eur už 12 mėn. trukmės prancūzų kalbos kursus, anglų kalba internetu!

išparduota

Žinių siekiantiems aktualų pasiūlymą šiandien paruošė Masinis.lt ir „Funmedia" - tarptautinė lyderiaujanti bei dinamiška įmonė, savo klientams siūlanti pažangiausius el. mokymosi sprendimus. Šiandien už labai mažą kainą nepraleiskite progos įsigyti prancūzų kalbos kursus anglų kalba internetu!

Nedvejokite! Šiandien siūlomi užsienio kalbų kursai internetu atvers naujas galimybes tiek profesinėje, tiek asmeninėje srityse!

  • Neribota prieiga 24 valandas per parą, 7 dienas per savaitę, amerikiečių ir britų tautybių mokytojai, pažangi balso, tarties bei akcento atpažinimo sistema, įvairialypės ir įdomios užduotys padės ne tik įgyti naudingų įgūdžių bei žinių, bet ir daugiau pasitikėjimo savimi!
  • Turėsite galimybę naudotis pažangiausiomis užsienio kalbos mokymosi programomis, neiškeldami nė kojos iš namų ir jums priimtiniausiu tempu.

frenchcourse123.com kursas susideda iš lygių, skirtų pradedantiesiems ir pažengusiesiems. Kiekvieną lygį sudaro atskiros pamokos, kurios sudarytos iš interaktyvių užduočių, dialogų, filmų, fotopamokų ir dainų. Šį kursą sudaro daugiau nei 250 interaktyvių užduočių, kurias spręsti vidutiniškai užtrunka daugiau nei 280 val. Visos jūsų užduotys yra automatiškai patikrinamos. Jūs galite lavinti savo gramatikos, žodyno, klausymo bei supratimo ir net tarimo įgūdžius.

Dėmesio!

Įsigijus kuponą būtina registruotis svetainėje.

Įsigijus kuponą prancūzų kalbos kursams, registruokitės svetainėje http://frenchcourse123.com Eikite į „Activate a coupon" ir užsiregistruokite, į vartotojo vardo laukelį suvesdami savo el.paštą, o į slaptažodžio – kupono kodą. Jei kils neaiškumų, kreipkitės el.paštu help@frenchcourse123.com.

Apie pardavėją

FUNMEDIA
Telefonas: 8 733 611734
El pašto adresas: kupon@fun-media.com

loading...