Tik 229 Lt už efektyvią 3 mėnesių mitybos programą - KMI nustatymą, 12 mitybos konsultacijų su profesionalia dietologe, asmeninių valgiaraščių sudarymas sporto klube "Vivagym", Vilniaus centre!

išparduota

Stengiatės sulieknėti, tačiau visos jūsų įdėtos pastangos atrodo bergždžios? Vis nepasiekiate norimų ir taip svajotų rezultatų? Vadinasi, pats laikas kreiptis pagalbos į savo srities specialistus. Pasinaudokite šios dienos Masinis.lt ir Vilniuje įsikūrusio sporto klubo "Vivagym" pasiūlymu - griebkite akcijos kuponą 3 mėnesių mitybos programai kartu su savo srities specialistais!

Pasinaudojus šios dienos akcija, jums priklausys šios paslaugos:

  • Kūno masės indekso (KMI) nustatymas;
  • 12 mitybos konsultacijų su profesionalia dietologe;
  • Asmeninių valgiaraščių sudarymas.

Nedideliame sporto ir sveikatingumo klube “Vivagym”, įsikūrusiame pačiame Vilniaus centre, didelis dėmesys yra skiriamas mitybai. Profesionali dietologė Renata sudarys jums individualią mitybos programą, taip pat rekomenduos tinkamus grupinius užsiėmimus ar individualias treniruotes, kurios yra neatsiejamos, norint pasiekti gerų rezultatų. Individualus darbas su dietologė padės jums greičiau pasiekti užsibrėžtų rezultatų!

Puikus pavyzdys:

„VivaGym“ sveikatingumo centro mitybos specialistė Renata šioje srityje dirba jau gerą dešimtmetį. Pažinusi kiekvieną klientą, jo gyvenimo būdą ir mitybos įpročius, Renata sudaro individualias mitybos programas, konsultuoja bei dalijasi profesionalia ir asmenine patirtimi.

Apie pardavėją

MB „Žvaigždžių agentūra“
Telefonas: 8 655 46601
El pašto adresas: raimonda@muzikosperlai.lt
Nuoroda:

loading...