Tik 25.78 Eur už 12 mėn. trukmės interaktyvius Anglų verslo kalbos kursus anglų kalba internetu!

išparduota

Verslo anglų kalba aktuali veikliems karjeros srityje tobulėti siekiantiems žmonėms, praversianti tiek komandiruočių metu, tiek bendraujant su naujais bei esamais partneriais ar tarptautinės įmonės kolegomis. Gebėti sklandžiai vystyti verslo pokalbį anglų kalba yra šių laikų būtinybė. Todėl Masinis.lt siūlo nepraleisti progos už labai mažą kainą įsigyti verslo anglų kalbos kursus anglų kalba!

Nedvejokite! Šiandien siūlomi užsienio kalbų kursai internetu atvers naujas galimybes tiek profesinėje, tiek asmeninėje srityse!

  • Neribota prieiga 24 valandas per parą, 7 dienas per savaitę, amerikiečių ir britų tautybių mokytojai, pažangi balso, tarties bei akcento atpažinimo sistema, įvairialypės ir įdomios užduotys padės ne tik įgyti naudingų įgūdžių bei žinių, bet ir daugiau pasitikėjimo savimi!
  • Turėsite galimybę naudotis pažangiausiomis užsienio kalbos mokymosi programomis, neiškeldami nė kojos iš namų ir Jums priimtiniausiu tempu.


Šie verslų anglų kalbos internetiniai kursai padės Jums pasiruošti TOEIC (Test of English for International Communication) testui. Šis testas padeda pasitikrinti savo anglų kalbos žinias tarptautinėje verslo aplinkoje. TOEIC testo metu patikrinamos Jūsų pagrindinės anglų kalbos žinios: klausymas, skaitymas ir gramatika.

  • Šių kursų metu įgysite visus būtinuosius kalbos įgūdžius: žodyno, klausymo ir supratimo, rašymo, gramatikos ir tarimo.
  • Mokytis bus smagu, nes anglų kalbos įgūdžius lavinsite žaisdami, žiūrėdami filmus, klausydami dainų, žiūrėdami fotopamokas.
  • Mokysitės iš anglakalbių mokytojų, todėl galėsite mokytis taisyklingos tarties.
  • Individualiai galėsite pasirinkti mokymosi intensyvumą, laiką ir vietą.
  • Taip pat visada galėsite pasitikrinti savo mokymosi progresą.

Dėmesio!

Įsigijus kuponą būtina registruotis svetainėje http://english123.biz/offer/

Įsigijus kuponą verslo anglų kalbos kursams, registruokitės svetainėje www.english123.biz. Pasirinkite skiltį „Activation" ir užsiregistruokite, į vartotojo vardo laukelį suvesdami savo el.paštą, o į slaptažodžio – kupono kodą. Jei kils neaiškumų, kreipkitės el.paštu help@english123.biz.

Apie pardavėją

FUNMEDIA
Telefonas: 8 733 611734
El pašto adresas: kupon@fun-media.com

loading...