Tik 27 Lt už nuostabaus skonio 32 suši gabaliukų rinkinį 4-iems asmenims bare "SushiSushi" pačiame Vilniaus centre, PC "Flagmanas"! Tikras Japonijos skonis!

išparduota

Esate japoniško maisto gerbėjas? Jus vilioja šios šalies kulinarinis paveldas ir galimybė išbandyti vis naujus skonius? Gardžiai pavalgyti ir maloniai praleisti laiką jus kviečia kavinė "Sushi Sushi", įsikūrusi pačiame Vilniaus centre, prekybos centre "Flagman"! Visus nepakartojamo skonio patiekalus čia ruošia profesionalūs virėjai ir kepėjai. Ne veltui dauguma čia užklydusių tampa nuolatiniais lankytojais. Nepraleiskite puikios progos pasinaudoti itin gardžia Masinis.lt akcija - su šios dienos kuponu įsigysite net 32 pačių skaniausių sostinėje suši gabalėlių! Vis sukate galvą, ką valgyti dienos pietus? Užsukite į "SushiSushi" ir alkį pamiršite akimirksniu!

Pasinaudojus šios dienos akcija, jums priklausys 32 vnt. suši rinkinys:

  • Temura Shaishoku Maki (saulėje džiovintas pamidoras, paprika), 8 vnt.
  • Temura Kani Yasai Maki (saulėje džiovinti pamidorai, paprika, kremas, krabų lazdelė), 8 vnt.
  • Tempura Ebi Maki (krevetės, kremas), 8 vnt.
  • Tempura Sake Yasai Maki (saulėje džiovinti pamidorai, paprika, lašiša, kremas), 8 vnt.

Rekomenduojama valgyti vietoje, nes kepti sušiai yra gardžiausi tuomet, kai valgomi šilti. Skanaus

"Sushi Sushi" išsiskiria suši rūšių gausa, aptarnavimo sparta ir puikiu kainos ir kokybės santykiu. Savo lankytojams nuolatos pateikia naujienų, akcijų, kurių metu galite sutaupyti pinigų bei paragauti vis kitokių rūšių suši.

Apie pardavėją

UAB "Suši"
Telefonas: 8 658 20194
El pašto adresas: akelaityte.aida@gmail.com
Nuoroda:

loading...