Tik 30 Eur už natūralaus gintaro smėlio ir medaus masažą, grožio ir sveikatingumo centras „Kūno harmonija“! Nepraleiskite progos palepinti save ir savo artimąjį!

išparduota

Jūsų kūnas išsiilgo profesionalių masažų, po kurių oda būna švelni lyg aksomas, o siela palaimoje? Jei taip, tai Masinis.lt ir „Kūno Harmonija“ grožio ir sveikatinimo centras, įsikūręs Vilniuje, jums parengė išskirtinį pasiūlymą už puikią kainą! Griebkite akcijos kuponą ir atsipalaiduokite mėgaudamiesi nuostabiu masažu!

Bet koks masažas atpalaiduoja, gerina bendrą savijautą bei šalina stresą, gerina imuninės sistemos būklę, mažina nugaros skausmus, atpalaiduoja įtemptus raumenis.

Masažo dėka:

  • Atpalaiduosite raumenis ir nervų sistemą;
  • Nuimsite susikaupusią įtampą;
  • Pagerinsite bendrą emocinę būseną, o tai reiškia, kad dažniau dovanosite savo nuostabią šypseną bei kur kas aktyviau ištiesite pagalbos ranką aplinkiniams!

Aromatinis gintaro ir medaus kūno šveitimas:

  • Pirma kūnas apšildomas masažo judesių kompleksu. Po to įtrinamas natūralus bičių medus. Po medaus gintaro smėlio ir eterinio aliejus mišinys atlieka šveitimo, minkštinimo, skaistinimo ir jauninimo darbą.
  • Valo giliuosius odos sluoksnius, šalina suragėjusias epidermio ląsteles, tirpina toksinus,maitina odą vitaminais ir mineralais, suteikia švelnumo ir stangrumo, skatina ląstelių atsinaujinimą.

Procedūros eiga:

  • Trukmė: visos procedūros 1,5 val. (šveitimas medumi ir gintaro smėliu - 50 min);
  • Kūnas įvyniojimas į plėvelę ir taip laikomas 20-30 min;
  • Šis ypatingas masažas, skirtas giliam atsipalaidavimui, įtampos ir streso panaikinimui;

Gerai atpalaiduoja įsitempusius raumenis, panaikina nuovargį, padidina protinį ir fizinį darbingumą!

Aromatiniai aliejai teigiamai veikia odą bei emocinę žmogaus būseną, o masažo metu naudojama unikali atlikimo technika gerina tonusą, šalina raumenų nuovargį bei atstato jėgas.

Masažo metu atliekama ypatinga ištisinių judesių kombinacija bei intensyviai stimuliuojami energetiniai taškai.

Šis masažas yra efektyvi profilaktinė priemonė atjauninanti organizmą!

Aliejai iš Ispanijos, dažniausiai meistrė naudoja sezamo, vynuogių kauliukų, argano - šalto spaudimo ir įvairius eterinius aliejus, pvz. levandų, mėtų, rozmarino, imbiero, ylang-ylang, saldžiųjų apelsinų ir t.t.

Procedūros trukmė: 90 min.

Apie pardavėją

UAB "Kūno Harmonija" grožio ir sveikatinimo centras
Telefonas: 8 690 90222
El pašto adresas: info@kunoharmonija.eu

loading...