Tik 39 Lt už ilgalaikį cheminį blakstienų rietimą su kalogeno kauke „Dalios grožio studijoje“, Vilniaus centre! DOVANA - ilgalaikis blakstienų dažymas!

išparduota

Kerinčias, gražias, koketiškas blakstienas, varančias visus vyrus iš proto, galite turėti ir jūs! Padaryti žvilgsnį labiau gundantį visiškai paprasta - tereikia tinkamai užriesti blakstienas ir akys įgaus nepaprasto žavesio, žvilgsnis taps skvarbesnis, gilesnis ir išraiškingesnis. Tik šiandien ilgalaikis cheminis blakstienų rietimas su kolageno kauke bei ilgalaikis blakstienų dažymas jums kainos tik 39 Lt! Griebkite šios dienos akcijos kuponą ir skubėkite į Vilniaus centre įsikūrusią „Dalios grožio studiją“!

Cheminis blakstienų rietimas yra ypač aktualus moterims, kurių blakstienos yra labai trumpos, retos ir tiesios. Tai naujovė, suteiksianti akims dar daugiau išraiškingumo ir patrauklumo bei paryškinsianti jūsų pačių natūralų grožį. Blakstienos užriečiamos specialiais suktukais ir priemonėmis, kurios jūsų blakstienų nenualins, o atvirkščiai - sustiprins.

Procedūros eiga:

  • Pageidaujant, prieš procedūrą blakstienos nudažomos ilgalaikiais cheminiais dažai;
  • Blakstienos užriečiamos specialių silikoninių suktukų su kokybiškų priemonių pagalba;
  • Tepamakolageno kaukė, kuri maitina ir stiprina blakstienas, po procedūros jos atrodys šilkinės, išpuoselėtos ir storesnės.

Procedūros trukmė - apie 60 min.

Cheminis blakstienų rietimas – tai šiuolaikiška grožio procedūra, po kurios apie 3 mėnesius džiaugsitės nuostabiomis blakstienomis. Po procedūros jūs, kaip įprasta, galite dažytis, pasidažius blakstienas tušu, efektas bus stulbinantis! Maudytis, degintis, sportuoti, eiti į pirtį, valytis makiažą įprastomis kosmetikos šalinimo priemonėmis - blakstienų formos tai nepakeis!

Jums taip pat bus suteikta 50 proc. nuolaida, antakių dažymui bei korekcijai. Pasinaudojus šiuo pasiūlymu profesionali kosmetologė, naudodama aukštos kokybės priemones, suformuos gražius, lygius bei prie jūsų veido formos labiausiai tinkančius antakius, taip pat parinks spalvą ir nudažys.

Apie pardavėją

"Dalios grožio studija"
Telefonas: 8 670 20093
El pašto adresas: jasinskio7@bukgrazi.lt
Nuoroda:

loading...