Tik 49 Lt už šilkinių arba "Nork Perfect Silk Lashes" ​​blakstienų priauginimą grožio salone "Ulga", Vilniuje! Kerinčiam žvilgsniui!

išparduota

Norite tobulų blakstienų ir daugiau jokio vargo kasdien dažantis tušu? Ilgos, riestos, tankios blakstienos - kiekvienos merginos svajonė, kuri nuo šiol gali tapti realybe.Pasinaudokite šios dienos Masinis.lt akcija ir kuponą šilkinių arba "Nork Perfect Silk Lashes" blakstienų priauginimui grožio salone "Ulga", Vilniuje, įsigykite vos už 49 Lt! Džiaukitės ilgomis, tankiomis ir kerinčiomis blakstienomis net iki 4 savaičių!

Ryškios, juodos, lengvos, minkštos, nesiveliančios, nereikalauja priežiūros ir tokios panašios į natūralias! Priaugintų blakstienų nereikia dažyti ar kaip kitaip specialiai jomis rūpintis. Su jomis galėsite sportuoti, maudytis, slidinėti, eiti į soliariumą ir ar pirtį kaip esate įpratę tai daryti su natūraliomis blakstienomis, tik su šiomis blakstienomis nebereikės žvilgčioti į veidrodi ir nerimauti dėl nutekėjusio tušo. Priaugintų blakstienų nereikia dažyti tušu, todėl sutaupysite laiko tiek ryte, tiek vakare. Jūsų žvilgsnis išliks žavus 24 val. per parą!

Procedūros eiga:

1. Nuraminama oda aplink akis ir blakstienas;

2. Uždedami apsauginiai padeliai;

3. Pinceto pagalba klijuojamos blakstienos atstumu 1 mm nuo šaknų;

4. Baigus darbą blakstienos pašukuojamos.

Esminis skirtumas tarp šilkinių ir "Nork Perfect Silk Lashes" blakstienų yra tas, kad šilkinės blakstienos atrodo natūraliau, o "Nork Perfect Silk Lashes" daug ryškesnės, juodesnės, blizgesnės ir minkštesnės. Norinčioms atrodyti natūraliau labiau tiktų šilkinės, o geidžiančioms ryškesnių, juodesnių blakstienų - "Nork Perfect Silk Lashes".

Rekomendacijos: nedrėkinti akių pora dienų, netrinti akių, stengtis kad kremas nepatektų ant blakstienų.

Kontraindikacijos: procedūra netinka žmonėms, dažnai turintiems akių uždegimą, akių paraudimą, perštėjimą, žmonėms, kuriems pasireiškia kasmetinė šienligė.

Apie pardavėją

UAB "Ulga"
Telefonas: 8 635 55050
El pašto adresas: groziokompanija@gmail.com

loading...