Tik 5 Lt už vyriškas trumpikes iš „Cotton world“! Patogumas ir laisvė viename!

išparduota

Jei vertinate patogumą ir laisvę, tada originalaus modelio vyriški apatiniai skirti būtent jums! „Cotton world“ apatiniai pasiūti iš minkštos ir patogios medžiagos, puikiai priglunda prie kūno. Griebkite akcijos kuponą ir dėvėdami šiuos apatinius jauskitės itin patogiai!

Įsigykite apatines trumpikes Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Šiauliuose už viliojančiai mažą kainą! Už papildomus 10 Lt prekė bus pristatytos į namus VISOJE LIETUVOJE!

Vis dar vyrauja nuomonė, kad viskozė yra sintetinis pluoštas. Tačiau iš tikrųjų jį galima apibūdinti kaip dirbtinį, pagamintą iš natūralios medžiagos – medžio plaušo, artimo naudojamam gaminant celiuliozę. Todėl viskozė gerai praleidžia orą – leidžia kūnui „kvėpuoti“. 100% natūralus viskozės gaminys suteikia kūnui malonų pojūtį.

Priežiūra: Šis pluoštas gali būti skalbiamas tiek rankomis, tiek skalbimo mašina, 30-40°C temperatūroje. Viskozė nedžiovinama automatinėje džiovykloje. Galima valyti ir cheminiu būdu. Viskozę galima skalbti skalbimo mašinoje neaukštoje 30 °C temperatūroje.

Coton world vyriški apatiniai:

  • Medžiaga: 55% viskožė, 40% polisteris ir 5% elestanas;
  • Dydis: M, L, XL, XXL;
  • Spalva bus parenkama atsitiktiniu būdu arba galėsite pasirinkti, atvykę į atsiėmimo punktą.

Išmatavimai:

Dydis/cm

M

L

XL

XXL

A

31 cm

34 cm

37 cm

39 cm

B

27 cm

27 cm

28 cm

30 cm

C

19 cm

20 cm

21 cm

23 cm

Apie pardavėją

Masinis.lt
Telefonas: 8 642 44444
El pašto adresas: info@masinis.lt

loading...