Tik 59 Lt už masažų kompleksą „Maloni akimirka mylimam vyrui“, masažo studijoje „PAS DOVILĘ“, Vilniuje! Tai puiki dovana jūsų mylimajam!

išparduota

Jūsų mylimas vyras nusipelnė pasakiško poilsio! Šis masažų rinkinys puikiai tiks vyrams – padės atsipalaiduoti, suteiks žvalumo ir pakels nuotaiką. Masažas stebuklingai veikia žmogaus kūną – ne tik pagerina fizinę būklę, bet ir pašalina įtampą bei šalin nuveja blogas mintis. Retas vyras prisimena apie tai, kad jam pats laikas pailsėti po sunkios darbo dienos, pamiršti rūpesčius. Tad pasirūpinkite mylimu vyriškiu – jo savijauta, pakilia nuotaika ir saldžia valandėle pasakiško poilsio.

Atvykusiojo laukia:

  • Nugaros ir pečių masažas – masažo metu atpalaiduojami ir stiprinami nugaros raumenys, mažinami chroniški skausmai, skatinama kraujo cirkuliacija, mažėja nugaroje susikaupusi įtampa, raminama nervų sistema. Dirbama pirštų pagalvėlėmis, pirštais, delnu, krumpliais, alkūne, naudojami taškinio masažo elementai, taip harmonizuojamas organizmo darbas, stiprinamas imunitetas;
  • Galvos masažas – galva yra viena iš svarbiausių kūno dalių. Galvos masažas aktyvina nervų sistemos veiklą, šalina įtampą, kelia nuotaiką, gerina savijautą, taip pat skatina plaukų augimą;
  • Pėdų masažas -stiprina nervų sistemą, mažina įtampą, stimuliuoja vidaus organus, kraujotaką. Pėdose yra daugybė taškų, kuriuos stimuliuojant skatinama skrandžio, smegenų, kepenų, kasos ir kitų organų veikla. Masažuojant šiuos taškus išnyksta skausmas, šalinama nemiga ir galvos skausmai. Taip pat masažas puiki priemonė nuolat dirbančioms, pavargusioms kojoms.

Masažas atliekamas naudojant prabangų aliejų. 100 % natūralus, šalto spaudimo, nerafinuota, turi labai daug vitamino E, kuris yra natūralus antioksidantas, stabdantis senėjimo ir uždegiminius procesus, pasižymi priešuždegiminiu poveikiu, regeneruoja, drėkina, minkština, valo odą, lygina randus, mažina celiulitą, gerina odos spalvą, saugo jos elastingumą, drėkina, jaunina ir lygina.

Paslaugos trukmė: 70 min.

Apie pardavėją

Dovilė Mackevičiūtė
Telefonas: 8 673 31381
El pašto adresas: dovile@masazo-studija.lt

loading...