Tik 69 už net 11-os tyrimų sveikos širdies profilaktinę programą medicinos centre "Asmeda", Vilniuje! Pasirūpinkite savo sveikata jau šiandien!

išparduota

Pasirūpinkite savo sveikata ir užkirskite kelią galimoms ligoms! Ankstyvoji diagnozė - kol kas vienintelė priemonė, galinti sumažinti ligų skaičių. Rugsėjo 30 d. – pasaulinė širdies diena, kurios tikslas perspėti viso pasaulio žmones, kad širdies ligos ir insultas yra svarbiausia mirties priežastis, kuri kasmet nusineša apie 17 milijonų gyvybių, daugiau nei bet kuri kita liga. Jau šiandien Masinis.lt jums siūlo pasinaudoti sveikos širdies profilaktinė programa medicinos centre "Asmeda", Vilniuje. Ji programa padės įvertinti jūsų sveikatos būklę ir leis užbėgti ligoms už akių. Juk sveikata didžiausias mūsų turtas, tad skubėkite pasinaudoti šios dienos akcija!Jums bus atliktas 11-os tyrimų kompleksas:

 • Kalis – ląstelinis katijonas. Kalis reikalingas ir nerviniams impulsams perduoti ir palaikyti normaliai vandens apykaitai organizme.Esant mažam kalio kiekiui sutrinka širdies veikla, tai ypač pavojinga vyresnio amžiaus žmonėms (padidėja insulto rizika), sumažėja raumenų tonusas, galimi raumenų mėšlungiai.
 • Natris – neląstelinis katijonas. Kartu su kaliu dalyvauja organizmo vandens apykaitoje. Jei yra natrio trūkumas, atsiranda nuovargis, raumenų spazmai.
 • Magnis. Aktyvina daugiau kaip 300 fermentų. Jis ypač svarbus širdies, kraujagyslių, kaulinio skeleto, raumenų ir nervų sistemos veiklai. Tačiau jo perteklius organizme gali sukelti širdies laidžiosios sistemos sutrikimus.
 • Gliukozė. Svarbiausias energijos šaltinis. Cukrinis diabetas – vienas pavojingiausių širdies ir kraujagyslių ligų rizikos faktorių.
 • Lipidograma – tai keturių tyrimų kompleksas, kurį sudaro: bendras cholesterolis, MTL cholesterolis, DTL cholesterolis ir trigliceridai.
 • Trigliceridai. Pagrindinis riebiųjų rūgščių šaltinis. Šis tyrimas svarbus įvertinant išeminės ligos rizika. Stengiamasi tirti kartu su bendru cholesteroliu. Padidėjimas reiškia padidėjusią išeminės ligos ir aterosklerozės rizika.
 • Bendras cholesterolis –į riebalus panaši medžiaga, esanti visose kūno ląstelėse (tulžyje, kraujyje, smegenyse, kepenyse ir nerviniame audinyje), ji yra tik gyvūniniame maiste, vidiniame arterijų sienelės sluoksnyje. „Statybinė“ ląstelių medžiaga. Dalyvauja vitamino D gamyboje, pirminėje hormonų gamybos stadija. Cholesterolis kraujyje būna lipoproteinų pavidalu. Padidėjęs kiekis reiškia. kad padidėjusi aterosklerozės rizika.
 • Cholesterolio MTL („blogasis“ cholesterolis)funkcija – cholesterolio pernešimas iš jo sintezės vietų kepenyse ir žarnų gleivinėje į jo sunaudojimo ( kaupimo) vietas periferiniuose audiniuose.Padidėjęs MTL kartu ir cholesterolio kiekis kraujo plazmoje koreliuoja su padidėjusia aterosklerozės rizika.
 • Cholesterolis DTL („gerasis“ cholesterolis) šalinti cholesterolį: paimti jį iš audinių ir pernešti į kepenis neleidžiant jam kauptis ant arterijų sienelių. Kepenyse atsipalaidavęs cholesterolis naudojamas tulžies rūgščių sintezei ar šalinamas.
 • Protrombinas – vienas kraujo krešėjimo faktorių. Mažėjant jo, didėja nukraujavimo rizika. Didėjant, skatina trombų susidarymą.
 • Fibrinogenas – krešėjimo baltymo fibrino pirminė forma. Apsaugo organizmą nuo nukraujavimo. Padidėja, esant ūminiam miokardo infarktui, venų uždegimui, po nukraujavimų ar nudegus.

Įsigijus šios dienos akcijos kuponą, jums priklausys:

 • 11-os laboratorinių tyrimų kompleksas
 • tyrimų paėmimas;
 • tyrimų atsakymai su šeimos gydytojo rezultatų įvertinimu.

UAB "Asmeda" – modernus medicinos centras. Viena iš pagrindinių klinikos ypatybių yra didelis medikų profesionalumas, įgyta ilgametė praktinė patirtis. Su kiekvienu pacientu dirbama individualiai, būtent jums parenkami reikalingi tyrimai ir gydymas- tai leidžia pasiekti maksimaliausius rezultatus. Šios klinikos darbuotojai dirba patikimai ir kokybiškai ir nuolat tobulėja savo srityje.

Pasinaudokite šia galimybe ir pasirūpinkite tiek savo, tiek artimųjų sveikata už itin patrauklią Masinis.lt kainą! Juk jei norite būti laimingi privalote būti sveiki!

Apie pardavėją

UAB ASMEDA
Telefonas: 8 521 54444
El pašto adresas: info@asmeda.lt

loading...