Tik 7 Eur už azartišką ir linksmą stalo žaidimą „Uno Spin“ visai šeimai! Patobulintas legendinio žaidimo „Uno“ variantas!

išparduota

Dėmesio, azartiškoji „Uno“ šeimynėlė pasipildė nauju nariu - žaidimu „Uno Spin“, kurį įsigyti ir išmėginti jau galite ir jus! Dar daugiau azarto, dar daugiau linksmybių, dar daugiau gražių ir žaismingų vakarų kartu su vienu populiariausiu stalo žaidimų pasaulyje! Griebkite šios dienos Masinis.lt pasiūlymo kuponą ir vakarus leiskite klegančioje kompanijoje!

Įsigykite „Uno Spin“ žaidimą Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Šiauliuose už viliojančiai mažą kainą! Už papildomus 2.9 Eur prekė bus pristatyta į namus VISOJE LIETUVOJE!
Pagrindinės žaidimo taisyklės išlieka tos pačios, tačiau pats žaidimas strategiškai pasikeičia. Malonus ruletės sukimosi garsas atskleidžia įvairiausias užduotis, kurias privalo atlikti tavo žaidimo draugai - atsiranda daugiau būdų pakenkti priešininkui!

Čia be standartinių „Uno“ kortų kaladės, turime papildomas „Spin“ kortas (jose skaičiaus fone matosi sukinys) ir sukamą ratą su užduočių žaidėjams sektoriais. Kai kuris nors iš žaidėjų eina „Spin“ korta, žaidėjas jam iš kairės privalo pasukti ratą. Rodyklė gali sustoti ties malonia užduotimi, pvz., atsikratyti visų turimų vienodos vertės arba spalvos kortų. Tačiau rate yra ir kitos užduotys, kurios gali pasunkinti žaidėjo padėtį, pvz., jis turi parodyti savo rankoje turimas kortas visiems kitiems žaidėjams arba imti iš kaladės kortas iki ištrauks konkrečios spalvos kortą.

Taip pat kartais tenka apsikeisti visomis savo kortomis su kitu žaidėju - kas gali būti nemaloniau, jeigu atidavei dvi, o gavai penkias! O ką jau kalbėti apie karą, kai žaidėjai vienu metu atverčia vieną iš savo aukščiausios vertės kortų ir tas žaidėjas, kurio korta iš tiesų buvo didžiausia, gali jos atsikratyti, o kiti jas pasilieka sau! Atidžiai stebėkite ratą ir rodyklei sustojus ties sektoriumi „Uno Spin“ pasistenkite pirmas sušukti „Uno Spin!“ - tuomet galėsite atsikratyti vienos savo kortos.

Apie pardavėją

Masinis.lt
Telefonas: info@masinis.lt
El pašto adresas: info@masinis.lt

loading...