Tik 8.7 Eur už 17.38 Eur vertės važiuoklės bei stabdžių patikrą ir 15 proc. nuolaidą remonto darbams, „FLIXAUTO“ autoservise, Vilniuje ir Kaune! Vairuokite patikimą ir tvarkingą automobilį!

išparduota

Visiems vairuotojams žinoma, kad stabdžiai kone svarbiausia sistema automobilyje, kuri gali išgelbėti gyvybę pačiam vairuotojui, keleiviams važiuojantiems su juo ir aplinkiniams. Dėl netvarkingos stabdžių sistemos įvyksta daug skaudžių nelaimių. Vairuotojau, nepamirškite patikrinti stabdžių sistemą ir apsaugokite save ir aplinkinius nuo skaudžių pasekmių. Šiandien turime jums puikų pasiūlymą, kurį parengė UAB „FLIXAUTO“ servisai, kurie buvo įvertinti „MICHELIN“ sertifikuoto centro žvaigždute! UAB „FLIXAUTO“ serviso profesionalūs mechanikai siūlo tik už 8.7 Eur patikrinti jūsų automobilio važiuoklę, stabdžių sistemą ir nustačius gedimą suteikti net 15 proc. nuolaidą remonto darbams! Neįtikėtina akcija, kuri ilgai netruks, todėl Masinis.lt jums siūlo paskubėti įsigyjant kuponą!

Žiemos metu vairuotojai privalo pasirūpinti savo automobilio saugumu, tuo labiau, kad tokiu metų laiku, kelionių netrūksta. Jūsų automobilį pravartu paruošti šiems žiemos žygiams! Norint užtikrinti saugų vairavimą, bei komfortą, labai svarbu patikrinti automobilio važiuoklę ir patikrinti stabdžius.. Šią užduotį rekomenduojame patikėti UAB „FLIXAUTO“ servisų meistrams Vilniuje ir Kaune.

UAB „FLIXAUTO“ tikslas suteikti savo klientams tokį servisą, kad automobilio priežiūra būtų kaip atostogos. Servisai įsiklauso į kliento poreikius siūlydami platų paslaugų spektrą. Klientai kelyje gali jaustis ramūs, nes ypatingą dėmesys yra skiriamas paslaugų kokybei! Taip pat, servisas atstovauja žinomus prekių ženklus, tad savo klientams gali pasiūlyti kainos ir kokybės santykį atitinkančių autodalių, o atliktiems darbams suteikiama garantija!

Verta dėmesio, nes:

  • Autocentruose „FLIXAUTO“ dirba tik aukštos klasės meistrai ir autošaltkalviai, turintys kvalifikacijos pažymėjimus.

Už aukštą aptarnavimo bei kokybės lygį, Vilniaus autocentrui yra suteikta „MICHELIN“ sertifikuoto centro žvaigždutė, kuri garantuoja, kad laikomasi griežtų kokybės standartų teikiamų bendrovės produktų techniniam ir komerciniam aptarnavimui.

  • Atliktiems automobilio remonto darbams suteikiame 6 mėnesių garantiją*;

*Galioja tuo atveju jei galime garantuoti kliento pasirinktos detalės kokybę.

Daugiau informacijos rasite čia

Sėsite prie automobilio vairo, kuriame tvarkinga pakaba ir patirsite tikrą vairavimo malonumą!

Apie pardavėją

UAB Flixauto
Telefonas: 8 527 89555; 8 377 64451
El pašto adresas: info@flixauto.lt
Nuoroda:

loading...