Tik 99 Lt už net 1 val. pažintinį nėrimą Platelių ežere, darbo dienomis, su tikrais nardymo profesionalais „Nardymo akademija“! Pažinkite povandeninį pasaulį!

išparduota

Ieškote naujų ir dar neišbandytų pramogų? Jūs jau išbandėte nemažai jus traukiančių dalykų, tačiau ar nardėte? Ar esate susipažinęs su povandeniniu pasauliu? Jei ne, tai šis pasiūlymas būtent jums, nes Masinis.lt ir „Nardymo akademijos“ profesionalai parengė jums puikią pramogą - pažintinį nėrimą Platelių ežere už neįtikėtinai patrauklią kainą!

Pažintinis nėrimas, tai galimybė atrasti povandeninį pasaulį, kuria gali pasinaudoti bet kuris žmogus. Galbūt atrasite naują pomėgį, kuris suteiks jums nepakartojamų pojūčių!

Nardymo akademija siūlo jums leistis į neeilinį nuotykį - pažintinį nėrimą Platelių ežere!

Prieš nėrimą jums bus suteiktas trumpas instruktažas, o tada leisitės į ežero gelmes! Nėrimo metu, su „Nardymo akademijos“ instruktoriaus pagalba galėsite pasigrožėti paskendusiais medžiais ir valtimis, aplankysite lydekos Birutės apartamentus, turėsite galimybę pamatyti legendomis apipintus personažus ir nuostabų povandeninį pasaulį. O norintiems įsiamžinti pažintinio nėrimo akimirkas siūlome povandeninę fotosesiją (Nuo 20 Lt).

Apranga: Su savimi turėti maudymosi kostiumėlį/glaudes.

Trukmė: 1 val.

Kuponas galioja: darbo dienomis, nuo pirmadienio iki penktadienio.

Pramoga skirta vyresniems negu 10 metų asmenims. Nepilnamečiams reikalingas tėvų sutikimas.

Kodėl verta rinktis būtent „Nardymo akademijos“ pasiūlymus:

1. Nardymo akademija savo maršrutuose turi įrengtus eksponatus, įvairius objektus, kuriuos tikrai smagu aplankyti kiekvienam būsimam narui;

2. Pažintinis nėrimas trunka 1 valandą;

3. Pažintinis nėrimas - tai individualus instruktoriaus darbas su asmeniu (paslaugos gavėju);

4. Nardymo akademija turi nardymo centrą prie Platelių ežero;

5. Pažintinį nėrimą atlikti atvykusiam asmeniui gelbėja ir padeda trys žmonės (koordinatorė, aprengėjas ir instruktorius);

6. Nardymo akademija neverčia žmonių laukti ir suteikiame paslaugas sutartu laiku;

7. Papildomai siūlo profesionalias fotosesijas, povandeninį filmavimą, pridėtinę vertę: pvz. asmeniui atvykusiam kartu su juo nemokamai duodame vamzdeliavimo komplektą, kad galėtų stebėti kaip vyksta pažintinis nėrimas ir smagiai leisti laiką, nenuobodžiauti;

8. Išskirtinis „Nardymo akademijos“ bruožas aukšta paslaugos kokybė, laiku suteiktos paslaugos.

„Nardymo akademija“ – tai asociacija, įkurta 2009 metais ir burianti nardymo aistruolius visoje Lietuvoje. Išskirtiniai „Nardymo akademijos“ bruožai – tai profesionalumas savo darbe, lankstumas laiko atžvilgiu, kūrybiškumas idėjų įgyvendinime bei mobilumas neprisirišant prie vienos vietos.


„Nardymo akademija“:

• Kviečia išbandyti pažintinį nėrimą baseine arba ežere bei įsiamžinti povandeninėje fotosesijoje. Po šio patyrimo nebegalėsite gyventi be nardymo ir vandens!
• Siūlo įvairaus lygio nardymo kursus, po kurių gausite tarptautinį naro sertifikatą ir galėsite nardyti savarankiškai.
• Nuomoja, parduoda ir aptarnauja nardymo įrangą. Viskas, ko reikia patogiam ir saugiam nardymui!
• Siūlo vykti į organizuojamas keliones po žymiausias ir populiariausias pasaulio nardymo vietas (Egiptas, Norvegija, Meksika, Malta, Maldyvai, Kroatija ir kt.) – kai norisi dar egzotiškesnių pojūčių!
• Rengia stovyklas vaikams ir suaugusiems, kurių metu susipažinsite, bendrausite, nardysite ir smagiai leisite savo laiką.
• Kviečia prisijungti į narų klubą – besiplečiančią Nardymo akademijos narų bendruomenę, kurioje galėsite dalintis, mokytis ir pramogauti.
• Stebina pasaulį ir Lietuvą unikaliomis povandeninės meno galerijos „Aqualangas“ parodomis. Lankykitės parodose ir Jums niekada neatsibos Lietuvos vandenys!

Nardymo akademija siekia profesionalumo nardymo srityje, kūrybiškumo ir originalumo Lietuvos vandenyse, bendradarbiavimo su įvairiomis organizacijomis bei narų bendruomeniškumo. Tai socialiai atsakinga organizacija, siekianti darnios sąveikos su aplinka ir besidominti istoriniu paveldu.

Neriam?!

Apie pardavėją

Nardymo akademija
Telefonas: 8 679 51474
El pašto adresas: centras@nardymoakademija.lt
Nuoroda:

loading...