Tik nuo 15 Lt už rašalinių arba lazerinių kasečių pildymą, su UAB „Fillin“, Kaune! Sutaupykite nuo 50 - 70 proc.!

išparduota

Norite ir nuolat siekiate sumažinti savo išlaidas? Masinis.lt ir UAB „Fillin“ gali jums padėti ir siūlo rašalinių kasečių pildymą ir 15% nuolaidą kanceliarinėms prekėms, arba tik lazerinių kasečių pildymą „Fillin“ parduotuvėje Kaune, už ypatingą kainą! Pildykite rašalinių spausdintuvų kasetes – ir jūsų išlaidos sumažės 50-70 proc.!

Galimi pasirinkimai:

  • 15 Lt už vienos rašalinės juodos arba spalvotos kasetės pildymo paslauga „Fillin“ parduotuvėje ir 15% nuolaidai kanceliarinėms prekėms;
  • 35 Lt už vienos lazerinio spausdintuvo kasetės pildymą.

UAB „FILLIN“ siūlo platų biuro technikos eksploatacinių medžiagų ir paslaugų asortimentą: spausdintuvų ir kopijuoklių originalias ir alternatyvių gamintojų kasetes, jų pildymą ir atnaujinimą, spausdintuvų ir kopijuoklių remontą bei profilaktinę priežiūrą, naujos biuro technikos įsigijimo pasiūlą, aprūpinimą kanceliarinėmis prekėmis, buhalteriniais blankais, kasos juostomis, kompaktiniais diskais bei USB laikmenomis. Prekiaujame antspaudais, teikiame spausdinimo, kopijavimo bei įrišimo paslaugas. Tiekiame įvairių rūšių biuro popierių. Kompetetingi darbuotojai bei novatoriški technologiniai sprendimai. Tik jų dėka mes galime teikti kokybiškas paslaugas, užtikrinti klientams nepriekaištingą aptarnavimą bei būti naujų technologijų diegimo lyderiais. Giliname savo žinias biuro technikos aptarnavimo srityje, kuriame naujus aptarnavimo būdus. Pagrindinis mūsų tikslas – sumažinti Jūsų biuro išlaidas ir perimti visus rūpesčius susijusius su Jūsų biuro technikos darbu. Naudodami tik aukščiausios kokybės medžiagas bei įsidiegę stabilios kokybės kontrolės sistemą, užtikriname aukščiausios kokybės paslaugas ir profesionalų konsultavimą. Mes siekiame tapti viena iš pirmaujančių spausdintuvų kasečių pildymo ir atnaujinimo įmonių Lietuvoje, lanksčiai prisitaikančia prie kintančių rinkos sąlygų ir atitinkančia klientų poreikius bei lūkesčius. Savo klientams siūlome profesionalų partnerišką bendradarbiavimą ir siekiame jiems būti geriausiu draugu ir patarėju.

Būkite praktiški - sutaupykite su UAB „Fillin"!

Apie pardavėją

UAB "Fillin"
Telefonas: 8 372 07221
El pašto adresas: info@fill-in.lt
Nuoroda:

loading...