Tik nuo 49 Lt už blakstienų priauginimo procedūrą, jų paprastą korekciją arba su papuošimą deimančiukais, grožio salone „Di“, Kaune!

išparduota

Norite gražių blakstienų, tačiau motina gamta jums tokių nepadovanojo? Nebėda, technologijos tarnauja mums ir dabar be didelių pastangų visos galime džiaugtis gražiomis, ilgomis bei tobulai riestomis blakstienomis, nes šiandien Masinis.lt ir grožio specialistė Diana jums siūlo blakstienų priauginimą, jų korekciją ar korekciją su papuošimu deimančiukais už ypatingą kainą!

Galimi pasirinkimai:

  • 49 Lt - Priaugintų blakstienų ir antakių korekcija;
  • 49 Lt - Priaugintų blakstienų korekcija ir papuošimas deimančiuku;
  • 69 Lt - Blakstienų priauginimas.

Kodėl verta prisiauginti blakstienas:

  • Priaugintos blakstienos išsilaiko apie mėnesį, reguliariai darant papildymus jų visai nebereikia nusiimti!
  • Blakstienų nebereikia dažyti, kas rytą prabudusios atrodysite puikiai;
  • Nebereikia kasdien tiek daug laiko praleisti prie veidrodžio taisantis makiažą;
  • Priaugintos blakstienos nejuntamos, jos beveik nesiskiria nuo natūralių blakstienų, yra atsparios vandeniui, saulei, su jomis galima eiti į soliariumą, baseiną. Pamiršite ką reiškia nubėgęs tušas;
  • Procedūra pritaikoma kiekvienos individualiems poreikiams - nuo natūraliai atrodančio aplinkiniams nepastebimo akių pagražinimo iki stulbinančiai ilgų, riestų ir tankių blakstienų.

Reikalinga priežiūra

Blakstienos yra atsparios vandeniui, su jomis galima drąsiai maudytis, lankyti baseiną, soliariumą. Klijai, kurie naudojami priauginimui nėra atsparūs riebalams, dėl to priaugintas blakstienas reikia saugoti nuo kosmetikos gaminių, kuriuose gali būti aliejų. Negalima naudoti pienelio pavidalo akių prausiklių, akių tepti riebiais kremais. Naudojant veido kremus, saugoti akių sritį ir netepti jų toje vietoje, kur galimas odos kontaktas su blakstienomis.

Kreminio pagrindo šešėliai, kreminė pudra ar netinkamas tušas taip pat gali pagreitinti blakstienų kritimą.

Šiuo būdu priaugintoms blakstienoms taip pat kenkia didelis karštis, dėl to negalima eiti į sauną ar pirtį visą laiką kol esate prisiauginusi blakstienas.

Ilgalaikis efektas

Priaugintos blakstienos išsilaiko apie mėnesį, po jo reikalinga daryti papildymo procedūrą, kurios metu priklijuojamos naujos blakstienos vietoje iškritusių. Laiko tarpas tarp papildymų priklauso nuo priaugintų blakstienų priežiūros bei nuo natūralios blakstienos gyvenimo trukmės.

Atauganti nauja blakstiena iškritusios vietoje yra visiškai sveika ir nepažeista nei priauginimo procedūros nei klijų.

Rekomenduojama korekciją daryti ne anksčiau 3 – 5 savaičių bėgyje.

Nuėmimas

Jei visgi nusprendėte blakstienas nusiimti, labai rekomenduojama atvykti nuėmimo procedūrai pas specialistę ir neeksperimentuoti bandant pačioms. Profesionalus nuėmimas trunka apie pusvalandį, jo metu naudojama speciali priemonė, kuri ištirpdo klijus ir nepažeidžia natūralių blakstienų. Procedūra nesukelia jokių nemalonių pojūčių - jos metu gulite užsimerkusi panašiai kaip ir priauginimo metu.

Ar kenkia blakstienų priauginimas?

Poveikis natūralioms blakstienoms juntamas ne visada, tai priklauso nuo klientės natūralių blakstienų būklės bei kokios dirbtinės blakstienos priaugintos. Natūralu, kad silpnos, trumpos blakstienos sunkiai išlaikys priaugintas, ilgas, pastorintas blakstienas. Siekiant nepakenkti natūralioms, derėtų atsižvelgti į jų tipą bei ilgį ir priauginti kuo panašesnes į natūralias blakstienas. Taip nesukursime „wow“ efekto, tačiau blakstienos atrodys natūraliai gražios, jų nebereiks dažyti , nekris aplinkiniams į akis ir svarbiausia nekenks natūralioms blakstienoms. Ant stiprių, storų, natūralių blakstienų galima klijuoti ir labai ilgas išraiškingas dirbtines blakstienas, joms poveikio nebus arba jis bus labai nežymus.

Papildoma dirbtinės blakstienos apkrova šiek tiek pakenkia tai blakstienai, prie kurios klijuojama. Bet jai iškritus atauga nauja sveika blakstiena. Dėl priauginimo pati blakstiena nesusilpnėja, tiesiog dirbtinės blakstienos svoris lemia, kad natūralioji iškrenta kelioms dienom anksčiau nei kristų natūraliai. Po kelių mėnesių matyti, kad didesnę apimties dalį sudaro mažos, dar pilnai neužaugusios blakstienos (jos auga iškritusių vietoje). Kadangi ant tokių blakstienų priauginti negalime, jos paliekamos laisvai augti ir priauginamos kitos, didesnės blakstienos. Kito papildymo metu bus galima pridėti daugiau blakstienų, nes mažosios jau bus suaugusios. Blakstienoms pilnai ataugti reikia 7-8 savaičių. Netgi nedarant pertraukos ir nenuimant priaugintų blakstienų, natūraliosios atauga.

Jei ilgai nešiojus priaugintas blakstienas po nuėmimo visgi jaučiasi, kad natūralios pasidarė silpnesnės, reiktų jas tepti stiprinančiu serumu arba ricinos aliejumi. Reikia 7-8 savaičių, kad jos atsistatytų.

Kaip atliekama procedūra:

Procedūra trunka apie pusantros valandos, tuo metu klientė guli užmerktomis akimis. Tokios procedūros metu nejaučiami jokie nemalonūs pojūčiai. Apatinės blakstienos specialia silikonine pagalvėle atskiriamos nuo viršutinių. Tuomet naudojant specialius klijus prie kiekvienos natūralios blakstienos klijuojama po vieną dirbtinę blakstieną. Šilkinė blakstiena priauginama prie natūralios blakstienos kuo arčiau voko, taip padarant priauginimą nepastebimą žiūrint plika akimi.

Po procedūros blakstienos atrodo itin natūraliai, kokybiškai priauginus kiekvienas plaukelis lieka atskiras, nesulipintas su kitomis blakstienomis.

Tik profesionaliai priauginant blakstienas pasiekiamas maksimalus rezultatas - ant akies sutalpinama apie 100 - 150 blakstienų, procedūra atliekama steriliai, blakstienų neliečiant rankomis, nesulipinant blakstienų vienos su kita, jos laikosi ilgiau ir papildymai daromi rečiau.

Paslaugos trukmė: 1.5 - 2 val.

Apie pardavėją

Diana
Telefonas: 8 615 77891
El pašto adresas: dianagurskaite@yahoo.com

loading...