Tik nuo 6 Lt kūno ir plaukų priežiūros produktai, prisotinti Argano aliejumi, iš el. parduotuvės BeautySkin.lt!

išparduota

Masinis.lt ir internetinė kūno, plaukų - grožio priežiūros parduotuvė BeautySkin.lt siūlo įsigyti Argan Body, Argan Gold bei Argan Smooth produktus, sukurtus idealiai kūno ir plaukų priežiūrai, už vasariškai karštą kainą!

Griebkite akcijos kuponą ir įsigykite grožio produktus su Argano aliejumi Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Šiauliuose už viliojančiai mažą kainą! Už papildomus 10 Lt prekė bus pristatyta į namus VISOJE LIETUVOJE!

Oda nuolatos patiria stresą dėl saulės poveikio, klimato pokyčių, nesveiko gyvenimo būdo, o kad ji atgautų sveiką išvaizdą, būtų pamaitinta ir jums nekeltų jokių problemų, būtina naudoti odai skirtas priežiūros priemones.

Produktai su Argano aliejumi - idealus variantas! Dabar Argano aliejus populiarus visame pasaulyje. Jis yra plačiai naudojamas gaminant kremus ar kitus kūno priežiūrai skirtus produktus, nes šis aliejus atkuria hidrolipidinį odos sluoksnelį, gerina dermos ląstelių būklę, stiprina plaukų šaknis. Patariama, kūno ar rankų kremą, praturtintą Argano aliejumi, turėti dirbant ar ilsintis saulėkaitoje.

Šampūnas su Argano aliejumi teigiamai veikia plaukus keliais būdais: drėkina, efektyviai užkerta kelią plaukų šakojimuisi, šiurkštumui, stiprina elastingumą. Įrodyta, kad jis skatina plaukų augimą. Argano aliejus yra nepakeičiama priemonė nekontroliuojamiems ir nesuvaldomiems plaukams. Natūralūs antioksidantai, esantys Argano aliejuje, stiprina plaukus, atstato pažeistų plaukų ląstelių membranas. Vitaminas E suteikia milžinišką pagalbą apsaugant nuo išorinių ir vidinių veiksnių – pavyzdžiui, šilumos, formavimo priemonių, oksidacijos – pažeistiems plaukams. Plaukų dažų nualintus, trapius, lūžinėjančius, sausus, užterštos aplinkos veiksnių išvargintus plaukus Argano aliejus prižadina antram gyvenimui .Rezultatas: sveiki ir natūraliai blizgantys plaukai.

Plaukų šampūno su Argano aliejumi naudojimas:

Prieš naudojant suplakite buteliuko turinį, tada nedidelį kiekį šampūno įmasažuokite į šlapius plaukus, galvos odą, išskalaukite ir dar kartą pakartokite šią procedūrą. Pirmą kartą išsiplauna nešvarumai, antrą kartą plaunant pasisavinami visi būtinieji ingredientai. Rekomenduojama naudoti kartu su kondicionieriumi, turinčio Argano aliejaus ingredientų.

Ištisus šimtmečius Argano aliejus buvo naudojamas, kaip stebuklingas ingredientas, sveikatai ir grožiui. Tokį stebuklą pristato ir internetinė parduotuvė BeautySkin.lt. Tai Anglų gamintojo CREIGHTONS, turinčio daugiau nei 250 metų gamybos patirtį, kūno, plaukų ir grožio priežiūros prekės. Pasinaudokite gamtos jėga ir JŪS!

Šiuo metu Masinis.lt ir el. parduotuvė BeautySkin.lt siūlo šių gaminių asortimentą, skirtą vyrams ir moterims:

  • 6 Lt „Argan Body“ rankų ir nagų kremas 100ml
  • 7 Lt Argan Body“ lengvą įdegį suteikiantis kūno lasjonas 100ml
  • 7 Lt Argan Body“ kūno kremas 200ml
  • 7 Lt „Argan Body“ dušo kremas 500ml

  • 8 Lt „Argan Smooth “plaukų šampūnas 250ml
  • 8 Lt „Argan Smooth“ plaukų kondicionierius 250ml

  • 9 Lt „Argan Gold" kreminės konsistencijos kūno sviesto prausiklis 225ml
  • 9 Lt „Argan Gold“ dušo kremas 500ml
  • 11 Lt „Argan Gold“ kūno sviestas 300ml
  • 12 Lt „Argan Gold aliejukas plaukams 50ml

Tai puikios priemonės idealiai kūno ir plaukų priežiūrai už ypatingą kainą!

BeautySkin.lt - nauja, veržli, internetinė parduotuvė, prekiaujanti tik geriausiomis prekėmis visoje rinkoje. Darbuotojai patys asmeniškai išbando savo produktus ir tik tuomet, juos pateikia Jums.

Mums svarbus jūsų grožis!

Apie pardavėją

BeautySkin.lt
Telefonas: 8 655 20676
El pašto adresas: info@beautyskin.lt
Nuoroda:

loading...