Tik nuo 72 Lt už vieno šventinio žurnaliuko spausdinimą ir maketavimą, iš Foto Dovanos! Nustebinkite savo artimuosius mielu siurprizu, kuris išliks ilgam!

išparduota

Norite nustebinti jaunuosius, gimtadienio jubiliatą, o gal savo vaikui parengti dovaną ilgam atminimui? Padovanokite jiems proginį žurnalą, kuriame būtų šmaikščiai ir žaismingai aprašyti jų svarbiausi gyvenimo įvykiai, pomėgiai, draugų/giminių prisiminimai ir palinkėjimai. Žurnalą galima gausiai iliustruoti nuotraukomis, piešiniais, papildyti įvairiais straipsniais, sudaryti kryžiažodį. Toks žurnalas bus puiki staigmena ir liks atsiminimui apie šventę ilgam. Ir šiandien toks pasiūlymas už ypatingą kainą, su 40 proc. nuolaida!

Žurnalai gaminami individualiai ir įvairioms šventėms: gimtadieniams, vestuvėms, krikštynoms, vestuvių metinėms, darželio/mokyklos išleistuvėms ir pan.

Įsigiję šį akcijos kuponą gaunate žurnalo maketą ir vieną atspausdintą egzempliorių. Papildomas žurnalo kopijas galite užsakyti pas pardavėją įprastine spaudos kaina.

Informaciją ir nuotraukas žurnalui siųskite e-paštu fotomaketai@gmail.com

Kiekvienas žurnalas maketuojamas individualiai pagal jūsų reikalavimus. Viršelis ir dizainas gali būti įvairus. Jeigu trūksta idėjų ką rašyti žurnale, galite peržiūrėti jau esamus pavyzdžius: http://www.fotodovanos.blogspot.com

Žurnalo maketas paruošiamas per 2-3 savaites nuo informacijos ir nuotraukų pateikimo.

Padaryto maketo elektroninė versija siunčiama suderinti. Tik suderinus galutinį maketą, darbas atiduodamas spaudai.

Nuotraukas siųskite originalaus formato, neimkite jų iš FB, ar kitų socialinių tinklapių, nes jos bus per mažos rezoliucijos.

Apie pardavėją

Foto Dovanos
Telefonas: 8 652 73209
El pašto adresas: fotomaketai@gmail.com
Nuoroda:

loading...