Tropikų gaiva! Egzotinis viso kūno atpalaiduojantis masažas su kokoso aliejumi, grožio studijoje „Dalia“, Vilniuje!

išparduota

Pasiilgote išskirtinių egzotinių pojūčių? Šiandien jums siūlome pasinerti į egzotinio tropikų dvelksmo ir atpalaiduojančių SPA malonumų pasaulį… Išbandykite egzotinį atpalaiduojantį viso kūno masažą su kokoso aliejumi už itin patrauklią kainą!

Švelnus ir efektyviai atpalaiduojantis viso kūno masažas, kurio metu naudojamas natūralus kokoso aliejus, padeda atnaujinti odą ir pašalinanti senas odos ląsteles. Oda tampa švelni kaip šilkas, pastebimai atjaunėjusi. Masažuojant mažėja riebalinis sluoksnis, ramina bei teigiamai veikia viso organizmo pusiausvyrą, pašalina įtampas, sumažiną dirglumą bei grąžina Jums gerą savijautą.

Natūralus kokosų aliejus laikomas tolimųjų Rytų auksu. Tai puiki visų odos tipų priežiūros priemonė, kuri drėkina, ramina sudirgusią odą, padeda išvengti raukšlių ir pleiskanojimo, pasižymi stipriomis antioksidacinėmis, priešmikrobinėmis savybėmis.

Tai gali būti nuostabi dovana ne tik jums, bet ir jūsų artimam žmogui...

Galimi pasirinkimo variantai:

  • 15 Eur už 1 val egzotinį, atpalaiduojantį viso kūno masažą su kokoso aliejumi;
  • 20 Eur už 1.30 val egzotinį, atpalaiduojantį viso kūno masažą su kokoso aliejumi.

Grožio studija „Dalia“ kviečia trumpam pamiršti rūpesčius ir atsipalaiduoti, pasinerti į mados tendencijas ir stiliaus subtilybes. Čia rasite nepriekaištingą aptarnavimą ir poilsį nuo kasdieninės rutinos. Kiekvienam klientui suteikiamos sąlygos atsipalaiduoti, pailsėti, išgerti puodelį kavos ar arbatos, pamiršti kasdienius rūpesčius, pasimėgauti procedūromis, kurios pamalonins ne tik kūną, bet ir sielą. Aukščiausio lygio specialistai padės jums susikurti trokštamas grožio formas, atrodyti tobulai, spinduliuoti grožiu bei nepakartojamu žavesiu.

Apie pardavėją

"Dalios grožio studija"
Telefonas: 8 670 20093
El pašto adresas: jasinskio7@bukgrazi.lt
Nuoroda:

loading...