Veido odos valymo procedūra mechaniniu metodu su Anna Lotan kosmetika, grožio studijoje „Katalėja​​“, Kaune! Sveikos ir švytinčios odos paslaptis!

išparduota

Jei pastebėjote, kad jūsų veido oda reikalauja profesionalios pagalbos - ji spoguojasi ir įgijo nesveiką, pilką atspalvį? Šią problemą padės išspręsti mechaninis veido valymas. Šiandien šią procedūrą jums siūlo grožio studija „Katalėja“ įsikūrusi Kaune, už puikią kainą!

Nevisiškai pašalintas makiažas, nešvarumai, riebalų bei prakaito likučiai blokuoja poras, todėl odai sunkiau kvėpuoti, neleidžiama patekti veikliosioms medžiagoms – sutrinka visos jos gyvybinės funkcijos ir reakcijos. Po kurio laiko raginis epidermio sluoksnis sustorėja, nes būna pažeistas jo natūralus atsisluoksniavimo procesas, ir oda įgyja nesveiką, pilką atspalvį. Tokiu atveju yra rekomenduojamas mechaninis veido valymas.

Veido valymas yra atliekamas panaudojant specialų vėsiojo drėkinimo būdą. Anna Lotan kosmetikos natūralių alijošiaus ir snapučio ekstraktų dėka, drėkinamas ir minkštinamas raginis epidermio sluoksnis, padalinamos suragėjusios ląstelės. Atsiveria poros, suminkštėja nešvarumai - taip jie lengviau pašalinami, o pati procedūra tampa neskausminga.

Tai procedūra, kurios metu yra atliekamas kruopštus mechaninis veido valymas.

Procedūros eiga:

  • Demakiažas, veido paruošimas procedūrai - odos tonizavimas ir šveitimas;
  • Odos brinkinimas - oda padengiama specialia priemone, kuri iškelia poras į paviršių;
  • Odos valymas mechaniniu būdu, kurio metu pašalinami inkštirai ir nešvarumai iš porų;
  • Odos dezinfekavimas;
  • Uždedama gydomoji kaukė, kuri nuramina sudirgintą odą, šalina paraudimus bei dezinfekuoja, turi priešuždegiminį poveikį;
  • Ant veido užtepamas raminamasis kremas.

Apie pardavėją

UAB DOBILITA
Telefonas: 8 6755 6855
El pašto adresas: katalejastudija@gmail.com

loading...