Vos 16 Lt už net 15-a lazeriu graviruotų graikinių riešutų su pačiais gražiausiais palinkėjimais - originali dovana švenčių proga!

išparduota

Visi jau gyvena Kalėdine nuotaika, tad pats laikas pasirūpinti dovanomis ir savo draugus, kolegas, gimines ar mylimuosius sveikinti originaliai! Čiupkite šios dienos Masinis.lt akcijos kuponą ir padarykite tai tiesiog kitaip - įteikite jiems graikinio riešuto kevalą su išgraviruotu palinkėjimu!

Graviruoti riešutai puiki dovanos idėja bet kam – mylimam, artimam žmogui, draugui, puiki dovana Kalėdų, vestuvių, gimtadienio progomis. Gavę tokią dovaną labai laimingi bus ir maži vaikučiai, darželio auklėtiniai ar pradinukai.

Maišelyje yra 15 graviruotų riešutų: meilės, sveikatos, laimės, sėkmės, bučkių, pinigų, džiaugsmo, ištvermės, tikėjimo, romantikos, įkvėpimo, kelionių, draugų, juoko, idėjų. Galite visą puokštę palinkėjimų skirti vienam žmogui ar kolektyvui!

Laiko iki Šv. Kalėdų mažėja, todėl nelaukite iki paskutinės akimirkos. Pasinaudokite šios dienos pasiūlymu ir pasveikinimu liks labai patenkinti bei maloniai nudžiuginti!

Engrave.lt įmonė teikia graviravimo ir pjovimo lazeriu paslaugas. Dirbame nuo 2009 m. ir nuo to laiko esame įgyvendinę ne vieną interjero dizaino, reklamos ir kitų sričių projektą. Atliekame ir vienetinius užsakymus, todėl pas mus net ir pats paprasčiausias daiktas gali tapti išskirtine dovana sau ar artimajam!

Apie pardavėją

www.engrave.lt
Telefonas: 8 601 58722
El pašto adresas: info@engrave.lt
Nuoroda:

loading...