Vos 5 Lt už pasirinktą vaikams skirtą CD plokštelę: delfinų skleidžiamų garsų, Bardų dainų arba pasaką apie Batuotą Katiną!

išparduota

Norite lavinti savo vaikų klausą, suteikdami jiems galimybę klausyti ne trankios muzikos, o garsų, kurie ramina? Masinis.lt siūlo artimųjų ausis nudžiuginti puikia dovana - delfinų skleidžiamų garsų CD plokštele, vienu iš Bardų dainų rinkinių arba Batuoto Katino pasaka už pasakiškai mažą kainą!

DELFINŲ SKLEIDŽIAMŲ GARSŲ CD PLOKŠTELĖ: delfinų, nuostabių žinduolių skleidžiamų garsai buvo įrašyti bendradarbiaujant su Lietuvos jūrų muziejumi ir delfinariumu. Tai yra puiki ir išskirtinė proga ne tik įsigyti CD plokštelę, bet ir susipažinti su Lietuvos jūrų muziejaus delfinais, išgirsti, kaip noriai jie su mumis bendrauja. PIRKDAMI DELFINŲ SKLEIDŽIAMŲ GARSŲ CD PLOKŠTELĘ JŪS REMIATE LIETUVOS JŪRŲ MUZIEJŲ IR DELFINARIUMĄ!

BARDŲ DAINŲ RINKINUS VAIKAMS (I DALIS): tai vaikiškų dainų rinkinys, kurias sukūrė tokie autoriai kaip Gediminas Storpirštis ir Aidas Giniotis. Rinkinyje rasite ne tik žinomas daineles, bet ir jų fonogramas, bet ir dainų tekstus bei jų akordus. Net neabejojame, klausydamiesi šių dainų jūsų vaikai jausis laimingi, o jūs panirsite į vaikystės prisiminimus.

BARDŲ DAINŲ RINKINYS „STEBUKLŲ PILNAS KAMBARYS“: šis dainų rinkinys yra įrašytas puikiai visuomenei žinomų veikėjų – Aido Giniočio iš „Keistuolių teatro“, jau anapilin išėjusių Vytauto Kernagio bei Sauliaus Mykolaičio, Vido Petkevičiaus ir Gedimino Storpirščio. Kompaktinėje plokštelėje rasite net 18 nuotaikingų vaikiškų dainelių!

PASAKA BATUOTAS KATINAS: pasakoje vaidina Rolandas Kazlas, Giedrius Arbačiauskas, Artūras Varnas, Dalia Mikoliūnaitė, Tadas Gudaitis, Žana Jablonskytė, Inga Mikutavičienė. Šarlio Pero ir Brolių Grimų pasakų motyvais.

Galimi pasirinkimai:

1. Delfinų skleidžiamų garsų CD plokštelė:

2. Bardai dainų vaikams rinkinys (I dalis):

3. Bardų dainų vaikams rinkinys "Stebuklų pilnas kambarys":

4. Pasaka "Batuotas Katinas":


Tai puiki dovana ir mažiausiems, ir vyresniems!

Apie pardavėją

UAB Pedantės Namai
Telefonas: 8 674 36115
El pašto adresas: info@pedante.lt
Nuoroda:

loading...