IŠPARDAVIMAS 9 Lt už 35 Lt vertės nešiojamą pedikiūro prietaisą - pėdų šveistuką "PED EGG" nuospaudoms šalinti. Su pristatymu visoje Lietuvoje!

išparduota

Nori turėti lygias ir švelnias kojytes? Puiku, nes Masinis.lt siūlo tau originalų kojų šveitiklį, su kuriuo tavo kojytės taps švelnios, o oda bus idealiai lygi. Kompaktiška forma leis juo naudotis ne tik namuose, bet ir pasiimti su savim į kelionę. Kiaušinio formos šveitiklis alina nuospaudas ir negyvą odą!


Patogus, kiaušinio formos šveitiklis "PED EGG", kojų odos priežiūrai. Nesunkiai galėsi atsikratyti suskilinėjusios ir sausos kulnų odos. Jis yra higieniškas, nes visi nešvarumai lieka šveitiklio viduje ir yra lengvai išvalomi.Pau patiks šis pėdų šveitiklis nes:

  • Pėdų šveitimo dalis yra pagaminta iš kokybiško metalo, bei 135 aštrių, bei saugių dildžių;
  • Labai patogus šveistukas, kadangi visos šveitimo metu atsiradusios odos dalelės patenka į šveistuko vidų ir po šveitimo procedūros išpilamos;
  • Šveistuko dangtelio vieną dalis lygi, ant kurios klijuojamas šlifavimo popierius ir po pagrindinio pėdų šveitimo sulyginamos ir sušvelninamos pėdos;
  • Profesionalūs pedikiuras su Ped Egg pagalba.
Peržiūrėk šį filmuką ir įsitikinsi, kad šis puikus šveitiklis turi būti ir tavo namuose!


Apie pardavėją

UAB "400.lt"
Telefonas: 8 642 44444
El pašto adresas: info@400.lt

loading...