3 val ​​​trukmės, fotokursai pradedantiesiems „Aš galiu fotografuoti geriau“, Kaune ir Panevėžyje! Nepraleiskite progos!

išparduota

Mėgstate fotografuoti, tačiau nesijaučiate turintis pakankamai žinių apie mėgstamą fotografijos žanrą? Nežinote, kokiu kampu fotografuoti, kad visi objektai atrodytų idealiai? O gal žiūrėdami draugų nuotraukas facebook nesuprantate, kodėl jos tokios gražios, o jūsiškės išsiliejusios, neryškios, per tamsios ar per šviesios? Neskubėkite keisti fotoaparato!

Visas klaidas ištaisyti ir įgūdžius patobulinti padės informatyvūs fotografijos kursai, kuriuos veda fotografas, Lietuvos fotomenininkų sąjungos narys Sigitas Kondratas. Sigitas veda profesionalius fotokursus pradedantiems ir pažengusiems fotografams!

Tai 3 val. trukmės fotografijos kursai, skirti pradedantiems fotografams, turintiems fotoaparatus su rankiniais nustatymais. Rekomenduojama atsinešti į seminarą turimą fototechniką (kursuose galima dalyvauti ir be fotoaparato, turime galimybę išnuomoti fototechniką). Fotoaparato tipas šiuose kursuose nėra svarbus (galite dalyvauti turėdami tiek kompaktinį, tiek sisteminį, tiek veidrodinį fotoaparatą).

Kursų metu:

  • Būsite supažindinti su fotoaparato veikimo principais, valdymu ir nustatymų pasirinkimu;
  • Sužinosite, ką reiškia tam tikri mygtukai ir pagrindinės funkcijos;
  • Pasipraktikuosite — išbandysite savo fotoaparato galimybes;
  • Seminaro pabaigoje vyks individualios konsultacijos.

Beje, kiekvienas kursų dalyvis gaus kursų baigimo sertifikatą!

Norint sukurti išliekamąją vertę turintį portretą ir įamžinti svarbų gyvenimo momentą ar sudominusį objektą, gero fotoaparato nepakanka — reikia sukaupti daugiau žinių ir gebėti jas tinkamai panaudoti, tad nepraleiskite progos patobulėti — išklausykite pradedantiems fotografams skirtą kursą už fantastišką kainą!

Kursai vyks:

  • Lapkričio 6 d. Kaune, nuo 18 val, adresu: Pramonės pr. 4A, (Pixel Hub);
  • Lapkričio 3 d. Panevėžyje, nuo 18 val, adresu: J. Žemgalio g. 46 (Panevėžio mokslo ir technologijų parkas).

Daugiau informacijos rasite ČIA

Apie pardavėją

UAB Sun Bunny
Telefonas: 8 609 79955
El pašto adresas: info@fotokursai.lt
Nuoroda:

loading...

Dovanų kuponai