5 val ​​​trukmės, praktinis fotografijos seminaras „Ekspozicija ir fototechnika“ orientuotas į praktinius mokymus, Kaune ir Vilniuje!

išparduota

Fotokursai.lt siūlo ne tik grožėtis kitų padarytomis nuostabiomis nuotraukomis, bet ir patiems išmokti puikiai fotografuoti. Greičiausiai ne kartą yra tekę girdėti ar skaityti įvairias kalbas apie ekspozijos nustatymus, demonstravote savo nuotraukas ir kažkas pasakė, jog ji silpna ekspoziciškai, tačiau nežinote ką tai reiškia? Šiandien Masinis.lt ir Fotokursai.lt Jums parengė išskirtinį pasiūlymą - fotoseminarą „Ekspozicija ir fototechnika“ už puikią kainą!

  • Seminaro trukmė 5 val (teorija ir praktika);
  • Tiksli lokacija bus nurodyta užsiregistravus.

Seminaro datos:

  • 2018 m. sausio 24 d. Vilniuje, nuo 18 val, adresu: Vytenio g. 52, (Brazzi studio);
  • 2018 m. sausio 23 d. Kaune, nuo 17 val, adresu: Pramonės pr. 4A, (Pixel Hub).

Praktinis fotografijos seminaras „Ekspozicija ir fototechnika“ orientuotas į praktinius mokymus, kurių metu nagrinėjami ekspozicijos nustatymai. Taip pat mokomasi, kaip teisingai pasirinkti rankinius nustatymus (išlaikymas, diafragma, ISO), kaip elgtis su fotoaparato ekspozicijos funkcija (ekspozicijos trikampio taisyklė). Seminaro metu sužinosite ir išmoksite, kaip kompensuoti ekspoziciją. Išmokite įamžinti gražiausias akimirkas profesionaliai ir džiuginkite nuostabiomis nuotraukomis!

Ekspozicijos ir fototechnikos seminaras skirtas fotografams, kurie jau yra susipažinę su fotografijos teorija: žino kas yra ISO, išlaikymas, diafragma, kompozicija, ekspozicija. Bet tuo pačiu ir kiekvienam, norinčiam įgyti net pradedančiam fotografui privalomų įgūdžių. Šio fotografijos užsiėmimo tikslas – išmokti kaip fotoaparatas tinkamai išeksponuoja fotografiją, ir kaip tą padaryti rankiniu būdu, kitaip tariant – perprasti pagrindinius ekspozicijos principus.

Tam, kad gebėtumėte profesionaliai užfiksuoti Jums svarbų gyvenimo momentą, įamžinti sudominusį objektą ar sukurti išliekamąją vertę turint žmogaus portretą, vien brangios ir profesionalios technikos neužtenka - ypač svarbu yra gebėjimas panaudoti žinias bei įgūdžius, kurių puiki proga pasisemti fotokursų metu! Daugiau informacijos galite rasti interneto svetainėje www.fotokursai.lt.

Apie pardavėją

UAB Sun Bunny
Telefonas: 8 609 79955
El pašto adresas: info@fotokursai.lt
Nuoroda:

loading...